Activitats on s'ha tocat l'obra Els millors anys
Activitat Població Comarca Cobla
47è Aplec a Tarragona (5/5/2019)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Ballada (9/11/2018)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Juvenil Ciutat de Solsona
27è Aplec a Arbeca (7/28/2018)   Arbeca Garrigues Jovenívola d'Agramunt
29è Aplec a Bellvís (7/21/2018)   Bellvís Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Ballada (2/18/2018)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Cicle d'estiu (7/14/2017)   Palafrugell Baix Empordà Costa Brava
9è Aplec del Morell (5/28/2017)   El Morell Tarragonès Jovenívola d'Agramunt
Ballada (3/18/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Castanyada (10/29/2016)   Barcelona Barcelonès Montgrins
49è Aplec del Remei (10/9/2016)   Flix Ribera d'Ebre Vents de Riella
Ballada (7/8/2016)   Palafrugell Baix Empordà Costa Brava
54è Aplec de la Bisbal (6/12/2016)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
62è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/29/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
44è Aplec de Tarragona (5/8/2016)   Tarragona Tarragonès Cossetània
45è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/24/2016)   Santa Coloma de Farners La Selva La Flama de Farners
Sant Jordi (4/23/2016)   Berga Berguedà Pirineu (Berga)
Ballada (12/5/2015)   Figueres Alt Empordà Punt Cat
Diada del Soci (11/22/2015)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona La Bisbal Jove
Festa major Corró d'Avall (9/20/2015)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Punt Cat
Ballada (6/28/2015)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (4/25/2015)   La Garriga Vallès Oriental Punt Cat
Ballada (4/6/2015)   Canovelles Vallès Oriental Punt Cat
Ballada (1/11/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (9/21/2014)   Vallgorguina Vallès Oriental Vila d'Olesa
47è Aplec Baix Camp (9/22/2013)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
24è Aplec de Bellvís (7/20/2013)   Bellvís Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Ballada (6/24/2013)   Martorell Baix Llobregat Vila d'Olesa
70è Aplec de Manlleu (6/8/2013)   Manlleu Osona Mediterrània
36è Diada Sardanista (11/4/2012)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
15è Aplec de Siurebre (9/2/2012)   Garcia Ribera d'Ebre Jovenívola d'Agramunt
Ballada (7/20/2012)   Premià de Mar Maresme Marinada
4è Aplec de Castellbisbal (7/14/2012)   Castellbisbal Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (6/15/2012)   Montgat Maresme Premià
32è Aplec d'Olesa de Montserrat (5/13/2012)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Sant Jordi (4/23/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Ballada (4/9/2012)   Prats de Lluçanès Osona Vila d'Olesa
Ballada (3/4/2012)   Premià de Mar Maresme Premià
Ballada (8/10/2011)   Elna França Les Casenoves
16è Aplec del Romesco (7/16/2011)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Jovenívola d'Agramunt
Ballada (7/8/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal de Terrassa
17è Aplec de Rosselló del Segrià (7/2/2011)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
Ballada (11/6/2010)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
Patum (6/6/2010)   Berga Berguedà Principal de Berga
Ballada (6/5/2010)   Perpinyà Rosselló Nova Germanor
Ballada (4/23/2010)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Doble audició (4/11/2010)   Salt Gironès Rossinyolets
Ballada (1/10/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Doble (12/13/2009)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
22è Aplec de Tossa (10/11/2009)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
Ballada (10/10/2009)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (10/4/2009)   Paçà Rosselló Germanor (Perpinyà)
Festa Major (9/11/2009)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Germanor (Perpinyà)
53è Aplec de la Garriga (9/10/2009)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
Ballada (9/6/2009)   Font-Romeu Cerdanya Germanor (Perpinyà)
Ballada (8/21/2009)   Arlés Vallespir Germanor (Perpinyà)
Ballada (8/18/2009)   Cervera de la Marenda Rosselló Germanor (Perpinyà)
83è Ballada (8/15/2009)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Ballada (7/29/2009)   Ceret Vallespir Germanor (Perpinyà)
Ballada (7/19/2009)   Banyuls Rosselló Germanor (Perpinyà)
Ballades colles (7/16/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (7/13/2009)   Bages Rosselló Germanor (Perpinyà)
Concurs de colles (7/11/2009)   Vic Osona Ciutat de Cornellà
36è Aplec de Montblanc (7/5/2009)   Montblanc Conca de Barberà Ciutat de Terrassa
Festa Major (7/3/2009)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (5/17/2009)   Cànoes Rosselló Germanor (Perpinyà)
20è Aplec de Bellpuig (9/14/2008)   Bellpuig Urgell La Principal del Llobregat
13è Aplec de Santa Coloma de Queralt (7/19/2008)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Cornellà
46è Aplec de Sabadell (6/29/2008)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Revetlla d'aplec (6/7/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
43è Aplec a l'ermita de Bellvitge (3/24/2008)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
ballada (1/27/2008)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Festa Major (6/24/2007)   Palamós Baix Empordà Foment del Montgrí
26è Aplec d'El Prat (6/17/2007)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada doble (5/26/2007)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
26è Aplec d'Arenys de Mar (4/1/2007)   Arenys de Mar Maresme Foment del Montgrí
Diada del soci (1/21/2007)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (1/7/2007)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (11/26/2006)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Ciutat de Terrassa
4è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/19/2006)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ballada (10/28/2006)   Sant Celoni Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (9/24/2006)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ballada (9/11/2006)   Vallromanes Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (8/23/2006)   Vilanova del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (8/15/2006)   Montmeló Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (8/13/2006)   El Vendrell Baix Penedès Ciutat de Terrassa
17è Aplec de l'Ametlla de Mar (8/5/2006)   Ametlla de Mar Baix Ebre Ciutat de Terrassa
6è Festa-Aplec de les Valls d'Andorra (7/15/2006)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Cornellà
57è Aplec de Granollers (7/8/2006)   Granollers Vallès Oriental La Principal del Llobregat
38è Aplec de Cornellà (6/11/2006)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
22è Aplec de Sitges (5/21/2006)   Sitges Garraf Ciutat de Cornellà
Ballada (4/23/2006)   Molins de Rei Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
17è Aplec de Roda de Barà (4/17/2006)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
Ballada (4/9/2006)   Sant Vicenç de Castellet Bages Ciutat de Cornellà
25è Aplec d'Arenys de Mar (4/2/2006)   Arenys de Mar Maresme Foment del Montgrí
19è Aplec de Sant Boi (3/19/2006)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
4è Trobada Sardanista (11/27/2005)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (10/30/2005)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Ballada (10/22/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
11 de setembre (9/11/2005)   Santa Cristina d'Aro Baix Empordà Ciutat de Terrassa
Ballada (9/8/2005)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Ciutat de Terrassa
Aplec d'Argelers (9/4/2005)   Argelers de la Marenda Catalunya Nord Tres Vents
Ballada (8/10/2005)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
8è Cloenda FESTCAT (7/15/2005)   Llívia Cerdanya Ciutat de Terrassa
Ballada (7/8/2005)   Manlleu Osona Ciutat de Terrassa
Festa Major (6/11/2005)   Andorra la Vella Andorra Principal de Berga
Ballada (5/29/2005)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (10/12/2004)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
30è Aplec de Malgrat (10/3/2004)   Malgrat de Mar Maresme Montgrins
La Gala (9/19/2004)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Terrassa
51è Aplec de Santiga (9/12/2004)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (9/10/2004)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Festa Major (8/21/2004)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (8/21/2004)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (8/13/2004)   Tordera Maresme Ciutat de Terrassa
Ballada (7/18/2004)   Premià de Dalt Maresme Ciutat de Terrassa
Ballada (7/7/2004)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (6/29/2004)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (6/24/2004)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Terrassa
42è Aplec de la Bisbal (6/13/2004)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
Aplec de Móra d'Ebre (5/23/2004)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Ciutat de Terrassa
Audició (5/2/2004)   Santa Maria d'Oló Bages Ciutat de Terrassa
Ballada (4/4/2004)   El Masnou Maresme Ciutat de Terrassa
Concurs (3/21/2004)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (3/14/2004)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Doble ballada (2/15/2004)   Riudellots de la Selva La Selva La Bisbal Jove
46è Aplec de Canyamars (9/14/2003)   Canyamars Vallès Oriental Premià
16è Aplec internacional Manchester (8/3/2003)   Manchester Regne Unit La Bisbal Jove
Festa d'Escaldes-Engordany (6/15/2003)   Escaldes-Engordany Andorra Principal de Berga
Festa Major (6/13/2003)   Andorra la Vella Andorra Principal de Berga
46è Aplec de la Garriga (9/10/2002)   La Garriga Vallès Oriental La Bisbal Jove
10è Aplec de Vilanova i la Geltrú (7/27/2002)   Vilanova i la Geltrú Garraf Sabadell
Ballada (6/30/2002)   Escaldes-Engordany Andorra Principal de Berga
29è Aplec de Premià de Mar (4/28/2002)   Premià de Mar Maresme Premianenca
25è Aplec de Breda (4/14/2002)   Breda La Selva Montgrins
Concert (4/1/2002)   Palaldà Catalunya Nord La Bisbal Jove
25è Aniversari Entitat Castellar (11/4/2001)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Montgrins
Festa major (9/8/2001)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
37è Aplec de Torroella de Montgrí (6/30/2001)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Montgrins
Ballada a Lleida (10/22/2000)   Lleida Segrià Sabadell
44è Aplec de la Garriga (9/10/2000)   La Garriga Vallès Oriental La Bisbal Jove
15è Aplec de Viladecavalls (7/1/2000)   Viladecavalls Vallès Occidental Sabadell
38è Aplec de Sabadell (6/25/2000)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
38è Aplec de la Bisbal (6/11/2000)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
11è Aplec de Polinyà (5/21/2000)   Polinyà Vallès Occidental La Bisbal Jove

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.