Activitats on s'ha tocat l'obra Colla Dansa Eterna
Activitat Població Comarca Cobla
36è Memorial Mas Ros (8/21/2021)   Caldes de Malavella La Selva La Principal del Llobregat
Concert-Diada de Sant Jordi (4/23/2021)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Concert (1/24/2021)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Concert (8/2/2020)   Caldes de Malavella La Selva La Principal del Llobregat
Ballada de Nadal (12/22/2019)   Sils La Selva La Principal del Llobregat
Ballada (12/15/2019)   Girona Gironès Selvatana
Ballada (10/13/2019)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Ballada (9/11/2019)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
66è Aplec a Santiga (9/8/2019)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (9/2/2019)   L'Escala Alt Empordà Selvatana
Ballada (8/11/2019)   Pineda Maresme La Principal del Llobregat
Ballada (7/6/2019)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (5/11/2019)   Ripoll Ripollès Selvatana
Ballada (7/28/2018)   Torelló Osona La Principal del Llobregat
Ballada (7/20/2018)   Manlleu Osona La Principal del Llobregat
Ballada (2/4/2018)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballades estiu (7/28/2017)   Figueres Alt Empordà La Principal d'Amsterdam
Ballada (7/14/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (8/11/2016)   Vilassar de Mar Maresme Premià
61è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/31/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
3è Memorial Ramon Capella (2/15/2015)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal del Llobregat
Doble ballada (2/1/2015)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Fires i festes de Sant Narcís (11/2/2014)   Girona Gironès Selvatana
Festa Major (8/31/2014)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (2/16/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (1/12/2014)   Sant Julià de Vilatorta Osona Jovenívola de Sabadell
Ballada (9/21/2013)   Artés Bages Marinada
Ballada (8/2/2013)   Premià de Mar Maresme Marinada
45è Aplec de Palamós (7/28/2013)   Palamós Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
60è Aplec de Ripoll (7/21/2013)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
12è Aplec d'Andorra la Vella (6/29/2013)   Andorra la Vella Andorra Marinada
27è Aplec de Nit (6/15/2013)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
34è Aplec Conjunt (6/9/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Marinada
70è Aplec de Manlleu (6/8/2013)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
15è Aplec de Barberà (5/18/2013)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Marinada
21è Aplec Capital del Cava (4/28/2013)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Ballada (4/21/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Selvatana
41è Aplec del Masnou (3/24/2013)   El Masnou Maresme Marinada
33è Aplec de Navarcles (2/10/2013)   Navarcles Bages Marinada
9è Diada de l'Agrupació (12/2/2012)   Cubelles Garraf Marinada
Ballada (11/18/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (11/11/2012)   Cerdanyola Vallès Occidental Marinada
Fires i Festes de Sant Narcís (11/4/2012)   Girona Gironès Selvatana
17è Aplec de la Tartrana (10/21/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Festra Major (9/8/2012)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
Patum (6/7/2012)   Berga Berguedà Selvatana
Festa Major (5/11/2012)   Ripoll Ripollès Selvatana
40è Aplec del Masnou (3/25/2012)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (1/15/2012)   Santa Susanna Maresme Canigó (Torelló)
13è Aplec de Rubí (9/24/2011)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
67è Aplec de Badalona (9/18/2011)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
43è Aplec de Cornellà (6/12/2011)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ballada (5/8/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Selvatana
Festa Major de Sant Nicolau (12/8/2010)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
35è Aplec de Sant Cugat (9/26/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (8/4/2010)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
35è Aplec de l'Hospitalet (10/25/2009)   L'Hospitalet Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
56è Aplec de Santiga (9/13/2009)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festa Major (8/16/2009)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/17/2009)   Sarroca de Lleida Segrià Tàrrega (1era època)
Festa major (8/28/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (7/2/2008)   L'Escala Alt Empordà La Principal de Porqueres
4è Aplec de Primavera de Porqueres (5/17/2008)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (4/20/2008)   Pallejà Baix Llobregat Catània
53è Aplec de Sant Quirze de Besora (10/7/2007)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
22è Memorial Francesc Mas Ros (9/8/2007)   Sils La Selva Marinada
12è Aplec de Molins de Rei (5/13/2007)   Molins de Rei Baix Llobregat Marinada
Amics de la Sardana de l'Alt Urgell (5/5/2007)   Organyà Alt Urgell Ciutat de Girona
24è Aplec dels Reis (1/7/2007)   Elna França Combo Gili
Ballada (10/9/2005)   Palamós Baix Empordà Cadaqués
2è Aplec d'Òdena (9/17/2005)   Òdena Anoia Marinada
Ballada (8/16/2005)   Andorra la Vella Andorra Principal de Berga
78è Aplec de Calella (6/5/2005)   Calella Maresme Marinada
Aplec de la Salut (5/9/2005)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Diada del soci (2/20/2005)   Badalona Barcelonès Marinada
Ballada (2/13/2005)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Fires i festes (11/7/2004)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
60è Aplec de Badalona (9/19/2004)   Badalona Barcelonès Marinada
Sant Corneli i Sant Ciprià (9/16/2004)   Ordino Andorra Principal de Berga
15è Aplec de Bellvís (7/17/2004)   Bellvís Pla d'Urgell Bellpuig Cobla
37è Aplec de Lloret (5/2/2004)   Lloret de Mar La Selva Marinada
15è Petit aplec de Bordils (3/7/2004)   Bordils Gironès La Principal de Porqueres
6è Aplec de Mataró (7/6/2003)   Mataró Maresme Costa Daurada
15è Aplec d'Encamp (9/1/2002)   Encamp Andorra Bellpuig Cobla
Castanyada (11/1/2001)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Ballada (3/25/2001)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
34è Aplec Baix Camp (9/17/2000)   Reus Baix Camp Reus
Ballada de sardanes (9/24/1998)   Badalona Barcelonès Marinada
Diada del soci (3/1/1998)   Badalona Barcelonès Marinada
Sant Esteve (12/26/1997)   Reus Baix Camp Reus
20è Aplec de Castellar del Vallès (3/2/1997)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
Festa de tardor (11/3/1996)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Festa de tardor (11/3/1996)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
21è Aplec de Sant Cugat (9/29/1996)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
52è Aplec de Badalona (9/15/1996)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
11è Aplec de Ribes (8/4/1996)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
23è Aplec de Llierca (7/20/1996)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Ciutat de Girona

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.