Activitats on s'ha tocat l'obra Les homilíes d'Organyà
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (8/22/2021)   Agramunt Urgell Onze de Setembre
Ballada (9/28/2019)   Calldetenes Osona La Flama de Farners
23è Aplec a Organyà (8/10/2019)   Organyà Alt Urgell Principal de Berga
Ballada (6/24/2019)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
18è Festa-Aplec de la sardana de les Valls d'Andorra (6/22/2019)   Andorra Andorra Bellpuig Cobla
Ballada (8/13/2018)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Ciutat de Terrassa
22è Aplec a Organyà (8/4/2018)   Organyà Alt Urgell Principal de Berga
26è Aplec a Les Borges Blanques (8/4/2018)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig Cobla
Ballada (Aplec del Pa) (4/2/2018)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
41è Aplec a Castellar del vallès (3/4/2018)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola d'Agramunt
43è Aplec de Montblanc (7/2/2017)   Montblanc Conca de Barberà Bellpuig
Festa Major (9/20/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
16è Aplec Vila d'Altafulla (6/12/2016)   Altafulla Tarragonès La Principal de Tarragona
43è Aplec Ciutat de Tarragona (5/3/2015)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Ballada (5/3/2015)   Castellgalí Bages Ciutat de Manresa
Ballada (12/7/2014)   Barcelona Barcelonès Rambles
Aplec de Tardor (11/30/2014)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
12è Diada Sardanista (11/16/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
18è Aplec d'Organyà (8/9/2014)   Organyà Alt Urgell Principal de Berga
Nits d'estiu (7/27/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
13è Festa Aplec Andorra (6/28/2014)   Andorra la Vella Andorra Marinada
Ballada (6/21/2014)   Montgat Maresme Ciutat de Girona
39è Aplec de l'Escala (6/1/2014)   L'Escala Alt Empordà Ciutat de Girona
65è Aplec de Caldes de Malavella (5/11/2014)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
23è Aplec de la Llagosta (4/20/2014)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
Ballada (2/2/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
11è Diada Sardanista (11/17/2013)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
32è Aplec de Berga (9/1/2013)   Berga Berguedà Ciutat de Terrassa
Festa major de Sants (8/24/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (8/16/2013)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
21è Aplec de les Borges Blanques (8/3/2013)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
Sardanes (7/24/2013)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (7/21/2013)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
12è Aplec d'Andorra la Vella (6/29/2013)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Ballada (5/26/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Ballada (4/21/2013)   Barcelona Barcelonès Rambles
Presentació CD Josep Coll i Ferrando (2/3/2013)   Foixà Baix Empordà Ciutat de Girona
Concert (1/27/2013)   Salou Tarragonès Reus Jove
Ballades d'estiu. Santa Tecla (9/23/2012)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
46è Aplec de Lleida (9/22/2012)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
11 setembre (9/11/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Rambles
Festa Major Balàfia (8/26/2012)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
32è Aplec de Cambrils (8/25/2012)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Festa major (8/18/2012)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Festa Major (8/11/2012)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Reus Jove
18è Aplec de Torredembarra (7/28/2012)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Aplec de la Palma d'Ebre (7/22/2012)   La Palma d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Ballada (7/13/2012)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Aplec de la Mussara (7/8/2012)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Festa Major (6/28/2012)   Reus Baix Camp Reus Jove
Sant Pere (6/27/2012)   Reus Baix Camp Reus Jove
12è Aplec d'Altafulla (6/10/2012)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
24è Aplec de Primavera (6/2/2012)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
34è Aplec Sardanista de la Ribera d'Ebre (5/27/2012)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Ballada. Homenatge a Tomàs Gil (3/25/2012)   Barcelona Barcelonès Rambles
Fires de Girona (11/6/2011)   Girona Gironès La Bisbal Jove
44è Aplec del Remei (10/9/2011)   Flix Ribera d'Ebre Riella d'Agramunt
26è Aplec de Colera (9/25/2011)   Colera Alt Empordà Ciutat de Girona
Festa major (9/21/2011)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Ballada (8/18/2011)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Cicle de ballades d'estiu (8/12/2011)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Ballada (8/12/2011)   Sarroca de Lleida Segrià Onze de Setembre
15è Aplec d'Organyà (8/6/2011)   Organyà Alt Urgell Principal de Berga
20è Aplec d'Arbeca (7/23/2011)   Arbeca Garrigues Jovenívola d'Agramunt
49è Aplec d'Olot (7/10/2011)   Olot Garrotxa Ciutat de Girona
17è Aplec de Rosselló del Segrià (7/2/2011)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
Aplec d'Andorra (6/25/2011)   Andorra la Vella Andorra Mediterrània
21è Aplec d'Agramunt (6/25/2011)   Agramunt Urgell Vents de Riella
Aplec de Banyuls (5/29/2011)   Banyuls Rosselló Tres Vents
8è Diada Sardanista (11/7/2010)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
23è Aplec de Martorell (10/3/2010)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
44è Aplec de Lleida (9/19/2010)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
29è Aplec de Berga (9/5/2010)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
Estiu 2010 (8/6/2010)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
18è Aplec de les Borges Blanques (7/31/2010)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
58è Aplec de Banyoles (7/4/2010)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
38è Aplec d'Artés (7/3/2010)   Artés Bages Ciutat de Girona
Patum (6/6/2010)   Berga Berguedà Principal de Berga
Trobada Saltem i Ballem (4/24/2010)   Alguaire Segrià Quatre vents
Diada de Sant Jordi (4/23/2010)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
83è Ballada (9/12/2009)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
37è Aplec de Peralada (8/30/2009)   Peralada Alt Empordà Ciutat de Girona
13è Gran nit de la Sardana (8/22/2009)   Canet de Mar Maresme Bellpuig
13è Gran Nit de la sardana (8/22/2009)   Canet de Mar Maresme Bellpuig
8è Aplec de Nit (7/18/2009)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (7/17/2009)   Sarroca de Lleida Segrià Tàrrega (1era època)
55è Aplec d'Anglès (6/21/2009)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
58è Aplec de Cardedeu (6/21/2009)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
5è Aplec de Porqueres (5/16/2009)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
53è Aplec de Gràcia (5/10/2009)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Sant Jordi (4/23/2009)   Manlleu Osona Genisenca
Festa de Pàsqua (4/12/2009)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
35è Aplec de Cerdanyola (3/8/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (11/9/2008)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
5è Aplec d'Esplugues de Llobregat (11/2/2008)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
54è Aplec de Sant Quirze de Besora (10/5/2008)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
10è Aplec de Rubí (9/27/2008)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
64è Aplec de Badallona (9/21/2008)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Ballada (9/13/2008)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
52è Aplec de la Garriga (9/10/2008)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
7è Aplec de Santa Maria de Besora (8/30/2008)   Santa Maria de Besora Osona Ciutat de Girona
Hipercor (8/27/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
21è Aplec de Sant Hilari (8/17/2008)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
23è Aplec de Ribes (8/3/2008)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
55è Aplec de Ripoll (7/20/2008)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
2è Aplec Comarcal d'Ossona (7/6/2008)   Montesquiu Ripollès Ciutat de Girona
46è Aplec de Sabadell (6/29/2008)   Sabadell Vallès Occidental Ciutat de Girona
Revetlla Sant Joan (6/23/2008)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.