Activitats on s'ha tocat l'obra La vall de Ribes
Activitat Població Comarca Cobla
Concert (8/13/2021)   Tordera Maresme La Principal de Banyoles (2ona etapa)
35è Aplec de Ribes de Freser (8/1/2021)   Ribes de Freser Ripollès Conjunt
Concert (7/23/2021)   Figueres Alt Empordà Tres Vents
46è Aplec de Montblanc (7/4/2021)   Montblanc Conca de Barberà Bellpuig Cobla
Ballada (5/23/2021)   Barcelona Barcelonès Marinada
Concert-Diada de Sant Jordi (4/23/2021)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Genisenca
Concert (1/31/2021)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Concert (8/26/2020)   L'Escala Alt Empordà Cervianenca (2ona època)
Ballada (8/12/2020)   Molló Ripollès Tres Vents
46è Aplec a Cerdanyola del Vallès (3/8/2020)   Cerdanyola Vallès Occidental Marinada
Ballada (3/1/2020)   Blanes La Selva Cobla del Col·legi de Santa Maria
Ballada (12/21/2019)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (12/8/2019)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (11/17/2019)   Mataró Maresme Premià
32è Aplec a Montgat (9/22/2019)   Montgat Maresme Ciutat de Girona
Ballada (9/11/2019)   Martorell Baix Llobregat Vila d'Olesa
40è Sardanes al cor de Catalunya (8/29/2019)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
30è Trobada Sardanista del Ripollès (8/3/2019)   Pardines Ripollès Conjunt
Ballada (8/3/2019)   Tona Osona La Nova Vallès
17è Aplec a La Vall de Bianya (7/27/2019)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Ballada (6/29/2019)   Girona Gironès Vila d'Olesa
Ballada (6/28/2019)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (6/21/2019)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
9è Aplec a Torres de Segre (6/15/2019)   Torres de Segre Segrià Marinada
Ballada (6/15/2019)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (6/1/2019)   Rubí Vallès Occidental Conjunt
65è Aplec a Santa Coloma de Gramemnet (5/26/2019)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Ballada-La Sardana de l'any (5/12/2019)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Ballada (5/4/2019)   Figueres Alt Empordà Foment del Montgrí
Ballada (4/27/2019)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (4/23/2019)   Caldes de Malavella La Selva La Principal de l'Escala (3a època)
30è Aplec a Roda de Berà (4/22/2019)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
Aplec del Ram a Vic (4/14/2019)   Vic Osona Costa Brava
Ballada (4/14/2019)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobla del Col·legi de Santa Maria
38è Aplec a Arenys de Mar i 7è d' Arenys de Munt (4/7/2019)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
47è Aplec al Masnou (3/31/2019)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
20è Aplec a Vilassar de Dalt (3/24/2019)   Vilassar de Dalt Maresme Ciutat de Girona
Ballada (3/24/2019)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
46è Aplec a Flaçà (3/17/2019)   Flaçà Gironès Costa Brava
39è Aplec a Cabestany (2/3/2019)   Cabestany Catalunya Nord Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Ballada (1/19/2019)   Begues Baix Llobregat Marinada
Ballada (12/9/2018)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aplec Diada del Soci a Sant Hipòlit de Voltregà (11/18/2018)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Marinada
Ballada (11/11/2018)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Ballada (10/29/2018)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
44è Aplec a L'Hospitalet (10/21/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
70è Concurs de Colles Sardanistes (10/21/2018)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (10/13/2018)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
786è Ballada (10/12/2018)   Salt Gironès Ciutat de Girona
48è Aplec a Torelló (10/12/2018)   Torelló Osona Jovenívola de Sabadell
31è Aplec del Roser a Martorell (10/7/2018)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
44è Aplec a Malgrat de Mar (10/7/2018)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Ballada (10/6/2018)   Cassà de la Selva Gironès Osona
Ballada (9/30/2018)   Barcelona Barcelonès Punt Cat
Ballada (9/29/2018)   Barcelona Barcelonès Marinada
52è Aplec a Reus (9/23/2018)   Reus Baix Camp Conjunt
52è Aplec a Lleida (9/22/2018)   Lleida Segrià Vents de Riella
74è Aplec a Badalona (9/16/2018)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
30è Aplec a Bellpuig (9/16/2018)   Bellpuig Urgell Jovenívola d'Agramunt
62è Aplec a La Garriga (9/10/2018)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
Ballada (9/10/2018)   Tordera Maresme La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Concert (9/2/2018)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
40è Aplec a Martorelles (9/1/2018)   Martorelles Vallès Oriental Ciutat de Girona
8è Aplec a Alguaire (9/1/2018)   Alguaire Segrià Contemporània
Ballada (8/31/2018)   Montblanc Conca de Barberà Reus Jove
38è Aplec a Cambrils (8/25/2018)   Cambrils Baix Camp Conjunt
45è Aplec a Premià de Mar (8/25/2018)   Premià de Mar Maresme Conjunt
Sardanes a la fresca (8/25/2018)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
Ballada (8/22/2018)   L'Escala Alt Empordà La Bisbal Jove
1è Ballada Festival de Compositors de sardanes de Perpinyà (8/22/2018)   Perpinyà Rosselló Tres Vents
Ballada (8/19/2018)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental La Nova Vallès
Ballada (8/19/2018)   Palamós Baix Empordà Contemporània
Ballada (8/19/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (8/17/2018)   Palafrugell Baix Empordà Rossinyolets
Ballada (8/13/2018)   Cardedeu Vallès Oriental Ciutat de Girona
Ballada (8/11/2018)   Cubelles Garraf Reus Jove
Ballada (8/11/2018)   Passanant i Belltall Conca de Barberà Reus Jove
Ballada (8/9/2018)   Calonge Baix Empordà Ciutat de Girona
26è Aplec a Les Borges Blanques (8/4/2018)   Les Borges Blanques Garrigues Conjunt
45è Aplec a Móra d'Ebre (8/4/2018)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Conjunt
Ballades d'estiu (8/3/2018)   Figueres Alt Empordà Ciutat de Girona
46è Aplec a El Masnou (7/29/2018)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
17è Aplec a Sant Feliu de Codines (7/28/2018)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
6è Aplec a Palafolls (7/28/2018)   Palafolls Maresme Palafolls
50è Aplec a Palamós (7/22/2018)   Palamós Baix Empordà Reus Jove
23è Aplec (7/21/2018)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Girona
65è Aplec a Ripoll (7/15/2018)   Ripoll Ripollès Conjunt
Ballada (7/13/2018)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Ballada (7/13/2018)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Contemporània
Ballada (7/12/2018)   Barcelona Barcelonès La Bisbal Jove
Ballada (7/8/2018)   Ribes de Freser Ripollès Palafolls
46è Aplec a Artés (7/7/2018)   Artés Bages Ciutat de Girona
29è Aplec a Ascó (7/7/2018)   Ascó Ribera d'Ebre Reus Jove
Ballada (7/6/2018)   Anglès La Selva La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada sardanes a la fresca (7/3/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Girona
12è Aplec a Montesquiu (7/1/2018)   Montesquiu Ripollès Ciutat de Girona
Diada Sardanista (6/30/2018)   Roda de Ter Osona Ciutat de Girona
66è Aplec a Banyoles (6/30/2018)   Banyoles Pla de l'Estany Conjunt
Ballada (6/30/2018)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Genisenca
Ballada de Festa Major (6/25/2018)   Palamós Baix Empordà La Principal de Cassà ( 2ona època)
46è Aplec a Llançà (6/24/2018)   Llançà Alt Empordà Ciutat de Girona
Ballada (6/24/2018)   Rubí Vallès Occidental Marinada
67è Aplec a Tolosa del Llenguadoc (6/24/2018)   Tolosa del Llenguadoc Catalunya Nord Tres Vents
Ballada (6/23/2018)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
8è Aplec i 25 trobada de Sardanistes Adults. Saltem i Ballem (6/16/2018)   Torres de Segre Segrià Bellpuig Cobla
56è Aplec a La Bisbal (6/10/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
24è Aplec (6/9/2018)   Barcelona Barcelonès Marinada
3è Aplec a Calaf (6/9/2018)   Calaf Anoia Camps
43è Aplec a l'Escala (6/3/2018)   L'Escala Alt Empordà Ciutat de Girona
10è Aplec al Morell (5/27/2018)   El Morell Tarragonès Reus Jove
Ballada (5/26/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Contemporània
6è Aplec a l'Hospitalet (5/20/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
29è Concert Final de la Sardana de L'any (5/12/2018)   Alcanar Montsià Marinada
Ballada (5/12/2018)   Ripoll Ripollès Conjunt
82è Aplec a Santa Perpètua de Mogoda (5/6/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
47è Aplec a Santa Coloma de Farners (4/22/2018)   Santa Coloma de Farners La Selva Reus Jove
11è Aplec a Sant Joan de Vilatorrada (4/8/2018)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Marinada
29è Aplec a Roda de Berà (4/2/2018)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
19è Aplec a Besalú (4/1/2018)   Besalú Garrotxa Ciutat de Girona
Ballada (1/28/2018)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Sardanes a la fresca (9/16/2017)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Ballades estiu (8/4/2017)   Figueres Alt Empordà Ciutat de Girona
11è Aplec Comarcal d'Osona (7/2/2017)   Seva Osona Ciutat de Girona
89è Aplec d'Igualada (6/11/2017)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
75è Aplec de la Rosa a Lurdes i al Castell de Tona (6/5/2017)   Tona Osona Ciutat de Girona
48è Aplec de Torelló (5/21/2017)   Torelló Osona Ciutat de Girona
60è Aplec de Girona (5/1/2017)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (2/19/2017)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Diada del soci (11/20/2016)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Ciutat de Girona
76è Concurs de colles/ Revesses Individual (11/1/2016)   Girona Gironès Ciutat de Girona
30è Aniversari (10/16/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Girona
46è Aplec de Tardor (10/12/2016)   Torelló Osona Ciutat de Girona
Doble ballada (8/19/2016)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
31è Aplec de Ribes (8/7/2016)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.