Activitats on s'ha tocat l'obra A la plaça del gra
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (06/10/2018)   Malgrat de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sardanes a la fresca (23/06/2018)   Lloret de Mar La Selva Mediterrània
32è Aplec de nit (16/06/2018)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
69è Aplec a Caldes de Malavella (13/05/2018)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Ballada (23/04/2018)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
54è Aplec a Sils (15/04/2018)   Sils La Selva Mediterrània
37è Aplec a Llagostera (02/04/2018)   LLagostera Gironès La Bisbal Jove
Ballada Magic Line (25/02/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (07/07/2017)   Caldes de Montbui Vallès Occidental La Bisbal Jove
Ballada (24/06/2017)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Genisenca
Ballada (17/04/2017)   Palafrugell Baix Empordà Foment del Montgrí
Festa Major (31/12/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Contemporània
Ballada (16/07/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
67è Aplec de Granollers (09/07/2016)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
17è Aplec de Pasqua de Besalú (27/03/2016)   Besalú Garrotxa La Principal d'Olot
Ballada (24/01/2016)   Figueres Alt Empordà Foment del Montgrí
71è Aplec de Badalona (20/09/2015)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
14è Aplec de Sant Feliu de Codines (25/07/2015)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Mediterrània
Festa de Sant Miquel (28/09/2014)   Ripoll Ripollès La Principal d'Olot
Festa major (16/09/2014)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
15è Aplec de Pàsqua de Besalú (20/04/2014)   Besalú Garrotxa La Principal d'Olot
Cloenda curset (06/04/2014)   Ripoll Ripollès La Principal d'Olot
Ballada (31/12/2013)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Contemporània
Fires i Festes (01/11/2013)   Girona Gironès Selvatana
Aplec de Tona (22/09/2013)   Tona Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa Major (03/08/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Iluro (2a etapa)
Patum (02/06/2013)   Berga Berguedà Contemporània
Sant Jordi (23/04/2013)   Girona Gironès Tres Vents
Ballada (17/02/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Diada del soci (22/09/2012)   Girona Gironès La Flama de Farners
14è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (29/07/2012)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Flama de Farners
Ballada (14/06/2012)   Mataró Maresme Iluro (2a etapa)
Fires de Girona (01/11/2011)   Girona Gironès La Flama de Farners
Ballada (03/04/2011)   Barcelona Barcelonès Contemporània
36è Aplec de Malgrat (03/10/2010)   Malgrat de Mar Maresme Montgrins
23è Aplec de Montgat (26/09/2010)   Montgat Maresme Ciutat de Cornellà
12è Aplec de Rubí (25/09/2010)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Festa major (11/09/2010)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
Festa Major (28/06/2010)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
59è Aplec de Cardedeu (20/06/2010)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
24è Aplec de Nit de Mataró (19/06/2010)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
Patum (03/06/2010)   Berga Berguedà Montgrins
15è Aplec de Molins de Rei (08/05/2010)   Molins de Rei Baix Llobregat Contemporània
74è Aplec de Santa Perpètua (02/05/2010)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
12è Aplec d'Oliana (01/05/2010)   Oliana Alt Urgell Contemporània
33è Aplec de Breda (11/04/2010)   Breda La Selva Montgrins
36è Aplec de Cerdanyola (14/03/2010)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
43è Aplec de Lleida (20/09/2009)   Lleida Segrià Contemporània
10è Aplec de Sant Andreu (19/09/2009)   Barcelona Barcelonès Contemporània
Ballada (07/09/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Contemporània
Festa Major (03/07/2009)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
81è Aplec d'Igualada (14/06/2009)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
11è Aplec d'Oliana (01/05/2009)   Oliana Alt Urgell Contemporània
45è Ballada (29/03/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (25/05/2008)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
425è Doble (11/11/2007)   Riudellots de la Selva La Selva Contemporània
Ballada (14/10/2007)   Palamós Baix Empordà Cadaqués
35è Aplec de Terrassa (16/09/2007)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
9è Aplec de Barberà del Vallès (19/05/2007)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Contemporània
15è Aplec Capital del Cava (29/04/2007)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
1242è Sardanes (10/03/2007)   Barcelona Barcelonès Marinada
Doble (19/11/2006)   Ripoll Ripollès Jovenívola d'Agramunt
Ballada (08/10/2006)   Palamós Baix Empordà Cadaqués
34è Aplec de Terrassa (17/09/2006)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
62è Aplec de Badalona (17/09/2006)   Badalona Barcelonès Conjunt
64è Aplec de Mollet (01/05/2006)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Festes patronals (02/10/2005)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Festa major (10/09/2005)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Contemporània
5è Aplec de Nit (09/07/2005)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
43è Aplec de Sabadell (26/06/2005)   Sabadell Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
11è Aniversari Grup Tamborí (06/11/2004)   Sant Pere de Ribes Garraf Sabadell
6è Aplec de Tortosa (12/09/2004)   Tortosa Baix Ebre Conjunt
Boble ballada (24/06/2004)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Ciutat d'Igualada
30è Revetlla sardanista (23/06/2004)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Ballada (19/06/2004)   Barcelona Barcelonès Contemporània
77è Aplec de Calella (06/06/2004)   Calella Maresme Conjunt
20è Aplec de Sitges (16/05/2004)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
9è Aplec de Molins de Rei (09/05/2004)   Molins de Rei Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Audició (02/05/2004)   Santa Maria d'Oló Bages Ciutat de Terrassa
Ballada (23/04/2004)   Molins de Rei Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ballada (08/02/2004)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Doble ballada (01/02/2004)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal del Llobregat
7è Aplec de Barcelona - Parc Ciutadella (21/12/2003)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (19/10/2003)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat d'Igualada
16è Aplec de Martorell (05/10/2003)   Martorell Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Aplec de Constantí (28/09/2003)   Constantí Tarragonès Ciutat de Terrassa
La Gala (21/09/2003)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Terrassa
Festa major 2003 (14/09/2003)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Cornellà
2è Aplec de Santa Maria de Besora (30/08/2003)   Santa Maria de Besora Osona Jovenívola d'Agramunt
Ballada (30/08/2003)   Canet de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Aplec de Vilanova d'Escornalbou (24/08/2003)   Vilanova d'Escornalbou Baix Camp Ciutat de Terrassa
Festa Major de Sants (24/08/2003)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (18/08/2003)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
18è Aplec de Ribes de Freser (03/08/2003)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Cornellà
11è Aplec de Vilanova i la Geltrú (26/07/2003)   Vilanova i la Geltrú Garraf Ciutat de Cornellà
14è Trobada Comarcal Sardanista del Ripollès (29/06/2003)   Ripoll Ripollès Jovenívola d'Agramunt
Ballada (24/06/2003)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Dia Universal de la Sardana (22/06/2003)   Escaldes-Engordany Andorra Riella d'Agramunt
Ballada (15/06/2003)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ballada (09/06/2003)   Vilassar de Dalt Maresme Ciutat de Terrassa
75è Aplec d'Igualada (08/06/2003)   Igualada Anoia Jovenívola d'Agramunt
35è Aplec de Cornellà (08/06/2003)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
24è Aplec Conjunt Caldes-Palau (08/06/2003)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (03/05/2003)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Aplec de Nou de Gaià (06/04/2003)   La Nou de Gaià Tarragonès Reus Jove
Festa major d'hivern (26/01/2003)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
Dia del soci (19/01/2003)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
18è Aplec de Sant Climent (24/11/2002)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
36è Aplec de Lleida (22/09/2002)   Lleida Segrià Jovenívola d'Agramunt
30è Aplec de Terrassa (15/09/2002)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
3è Aplec de Moià (04/08/2002)   Moià Bages Vila d'Olesa
1è Aplec de Sant Feliu de Codines (27/07/2002)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Ballada (13/07/2002)   Escaldes-Engordany Andorra Jovenívola d'Agramunt
Aplec de Torelló (19/05/2002)   Torelló Osona Jovenívola d'Agramunt
37è Aplec de Bellvitge- L'Hospitalet (01/04/2002)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
27è Aplec de l'Hospitalet (21/10/2001)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
57è Aplec de Badalona (16/09/2001)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
13è Aplec de Bellpuig (09/09/2001)   Bellpuig Urgell Tres Turons
Festa major Sants (22/08/2001)   Barcelona Barcelonès Conjunt
4è Aplec de Mataró (01/07/2001)   Mataró Maresme Costa Daurada
14è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (27/05/2001)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Cadaqués
20è Aplec d'Arenys de Mar (01/04/2001)   Arenys de Mar Maresme Foment de la Sardana (Torroella)
291è Doble a Riudellots (03/12/2000)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal del Llobregat
Ballada a Lleida (22/10/2000)   Lleida Segrià Sabadell
10è Nit de festa (30/09/2000)   Parets del Vallès Vallès Oriental Sabadell
25è Aplec de Sant Cugat (24/09/2000)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
56è Aplec de Badalona (17/09/2000)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Festa major Sants (23/08/2000)   Barcelona Barcelonès Sabadell
8è Aplec de Vilanova i la Geltrú (22/07/2000)   Vilanova i la Geltrú Garraf La Principal del Llobregat
15è Aplec de Viladecavalls (01/07/2000)   Viladecavalls Vallès Occidental Sabadell
24è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (01/07/2000)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Ciutat d'Igualada
72è Aplec d'Igualada (11/06/2000)   Igualada Anoia Ciutat d'Igualada
6è Aplec de Barcelona - Catedral (10/06/2000)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
37è Aplec de Sabadell (27/06/1999)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Doble audició (07/02/1999)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Flama de Farners
22è Aplec de Sant Cugat (28/09/1997)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
3è Aplec de Barcelona (Catedral) (14/06/1997)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
32è Aplec de Sant Celoni (21/07/1996)   Sant Celoni Vallès Oriental La Principal del Llobregat
34è Aplec d'Olot (14/07/1996)   Olot Garrotxa La Principal del Llobregat
Sardanes de Festa Major (23/06/1996)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Marina
42è Aplec d'Angles (16/06/1996)   Anglès La Selva Cadaqués

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.