Activitats on s'ha tocat l'obra Sant Pere Pescador
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (7/8/2021)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Concert (12/8/2020)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3a època)
797è Ballada (12/6/2019)   Salt Gironès Rossinyolets
Ballada (10/31/2019)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Ballada (9/8/2019)   Montserrat Bages Ciutat de Terrassa
34è Ballada-Memorial Mas Ros (8/24/2019)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Ballada (8/13/2019)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Ciutat de Terrassa
Ballada (4/23/2019)   La Bisbal Baix Empordà Rossinyolets
Ballada (8/15/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
39è Aplec a Mollerussa (5/26/2018)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig Cobla
19è Aplec a Vilassar de Dalt (3/18/2018)   Vilassar de Dalt Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/2/2017)   Premià de Dalt Maresme Ciutat de Terrassa
Sant Jordi (4/23/2017)   Caldes de Malavella La Selva La Principal de l'Escala (3a època)
19è Aplec Nadalenc (12/20/2015)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Diada del Soci (11/22/2015)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona La Bisbal Jove
17è Aplec de Rubí (9/26/2015)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/5/2015)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
11 de Setembre (9/11/2014)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Ballada (5/24/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
11 de setembre (9/11/2013)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Ballada (8/23/2013)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
Sardanes (8/21/2013)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (8/18/2013)   Premià de Dalt Maresme Ciutat de Terrassa
5è Aplec de Castellbisbal (7/13/2013)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
12è Aplec d'Andorra la Vella (6/29/2013)   Andorra la Vella Andorra Marinada
27è Aplec de Nit (6/15/2013)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
36è Diada Sardanista (11/4/2012)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
25è Aplec del Roser (10/7/2012)   Martorell Baix Llobregat Marinada
Ballada (10/6/2012)   Rubí Vallès Occidental Marinada
25è Aplec de Montgat (9/23/2012)   Montgat Maresme Marinada
Ballada (9/22/2012)   Artés Bages Marinada
Ballada (8/3/2012)   Premià de Mar Maresme Marinada
Ballada (7/28/2012)   Oceja Capcir Sol de Banyuls
Ballada (7/28/2012)   Torderes Rosselló Sol de Banyuls
12è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/27/2012)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
28è Aplec de Sitges (5/20/2012)   Sitges Garraf Marinada
Girona temps de flors (5/12/2012)   Girona Gironès Marinada
20è Aplec Capital del Cava (4/29/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Diada del soci (2/19/2012)   Badalona Barcelonès Marinada
85è Cicle d'estiu (7/9/2011)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Audicions a la fresca (6/18/2011)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3a època)
Doble Audició (10/12/2010)   Salt Gironès Foment del Montgrí
166è Aplec de Sant Maurici (9/22/2010)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
53è Aplec de Canyamars (9/12/2010)   Canyamars Vallès Oriental Mediterrània
Festa major (9/11/2010)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Flama de Farners
23è Aplec d'Encamp (9/5/2010)   Encamp Andorra La Flama de Farners
30è Aplec de Cambrils (8/28/2010)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
25è Memorial Francesc Mas Ros (8/27/2010)   Sils La Selva Ciutat de Girona
33è Aplec de Navàs (8/23/2010)   Navàs Bages Bellpuig
8è Aplec de la Garrotxa (7/31/2010)   La Vall de Bianya Garrotxa La Flama de Farners
61è Aplec de Granollers (7/10/2010)   Granollers Vallès Oriental La Principal del Llobregat
4è Aplec comarcal d'Osona (7/4/2010)   Alpens Osona La Flama de Farners
Lloret (7/3/2010)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Ballada (6/11/2010)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
31è Aplec de Mollerussa (5/29/2010)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
15è Aplec de Molins de Rei (5/8/2010)   Molins de Rei Baix Llobregat La Flama de Farners
34è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/25/2010)   Santa Coloma de Farners La Selva La Flama de Farners
Doble (1/31/2010)   Riudellots de la Selva La Selva Foment del Montgrí
463è Doble (1/31/2010)   Riudellots de la Selva La Selva Foment del Montgrí
456è Doble ballada (11/22/2009)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal d'Olot
11è Aplec de Rubí (9/26/2009)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Festa Major (9/11/2009)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
11è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (8/23/2009)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Flama de Farners
47è Aplec d'Olot (7/12/2009)   Olot Garrotxa La Flama de Farners
21è Aplec "Gran Jardí" (3/29/2009)   La Nou de Gaià Tarragonès La Principal d'Olot
29è Aplec de Salou (11/9/2008)   Salou Tarragonès Reus Jove
6è Diada Sardanista (11/2/2008)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Fires i festes de Sant Narcís (11/2/2008)   Girona Gironès Reus Jove
7è Aplec de Santa Maria de Besora (8/30/2008)   Santa Maria de Besora Osona Ciutat de Girona
Aplec de l'Alforja (7/20/2008)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Ballada (7/13/2008)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Reus Jove
Revetlla Sant Joan (6/23/2008)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
33è Aplec de la Verge de la Riera (6/21/2008)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Aplec de Bràfim (6/8/2008)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
20è Memorial Francesc Mas i Ros (8/27/2005)   Caldes de Malavella La Selva Rossinyolets
Ballada (12/8/2001)   Reus Baix Camp Reus Jove
Sardanes a Sant Gervasi (11/25/2001)   Barcelona Barcelonès Rambles
Festa major Sants (8/26/2001)   Barcelona Barcelonès Reus Jove
21è Aplec de Cambrils (8/25/2001)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
15è Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/21/2001)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Cicle d'estiu (7/13/2001)   Reus Baix Camp Reus Jove
39è Aplec d'Olot (7/8/2001)   Olot Garrotxa Reus Jove
6è Aplec de Santa Coloma de Queralt (6/30/2001)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Reus Jove
Aplec de les Borges del Camp (6/16/2001)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Aplec de Vandellòs (6/10/2001)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Aplec de Torelló (5/20/2001)   Torelló Osona Reus Jove
1è Aplec d'Ascó (5/6/2001)   Ascó Ribera d'Ebre Reus Jove
Aplec a Benissanet (4/29/2001)   Benissanet Ribera d'Ebre Reus Jove

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.