Activitats on s'ha tocat l'obra En Xampinyà petit
Activitat Població Comarca Cobla
65è Aplec a Santa Coloma de Gramemnet (5/26/2019)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Ballada (5/25/2019)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (12/22/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
Aplec del Remei (10/21/2018)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Genisenca
27è Aplec a Arbeca (7/28/2018)   Arbeca Garrigues Jovenívola d'Agramunt
29è Aplec a Bellvís (7/21/2018)   Bellvís Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
39è Aplec a Mollerussa (5/26/2018)   Mollerussa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
28è Aplec de Bellvís (7/15/2017)   Bellvei Baix Penedès Jovenívola d'Agramunt
14è Aplec de Cubelles (7/8/2017)   Cubelles Garraf Mediterrània
21è Aplec d'Almacelles (6/3/2017)   Almacelles Segrià Jovenívola d'Agramunt
74è Aplec de Manlleu (5/27/2017)   Manlleu Osona Mediterrània
Ballada (10/2/2016)   Vilanova i la Geltrú Garraf Catània
29è Aplec de Mongat (9/25/2016)   Montgai Noguera Ciutat de Girona
Ballada (5/22/2016)   Sant Pere de Ribes Garraf Catània
28è Aplec de Sants (4/10/2016)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Ballada (6/27/2015)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Genisenca
70è Aplec de Badalona (9/21/2014)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Ballada (7/18/2014)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
52è Aplec d'Olot (7/13/2014)   Olot Garrotxa Ciutat de Girona
Cloenda curset (4/6/2014)   Ripoll Ripollès La Principal d'Olot
Ballada (2/16/2014)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Fires i Festes (11/3/2013)   Girona Gironès Selvatana
15è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (7/27/2013)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Principal d'Olot
61è Aplec de Banyoles (7/7/2013)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Patum (5/30/2013)   Berga Berguedà La Principal de la Bisbal
14è Aplec de Pàsqua (3/31/2013)   Besalú Garrotxa La Principal d'Olot
Ballada (7/22/2012)   Ribes de Freser Ripollès Cadaqués
58è Aplec d'Anglès (6/17/2012)   Anglès La Selva Ciutat de Mataró
Ballada (6/10/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
25è Aplec de Sants (4/22/2012)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Ballada (4/22/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Selvatana
Doble ballada (11/27/2011)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Ciutat de Girona
Sant Martirià (10/22/2011)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
39è Aplec de Terrassa (9/18/2011)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Festa Major (9/10/2011)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
Audició de Sardanes (8/24/2011)   Girona Gironès Ciutat de Girona
26è Aplec de Ribes de Freser (8/7/2011)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
13è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (7/31/2011)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Principal d'Olot
Ballada (7/30/2011)   Ribes de Freser Ripollès La Principal d'Olot
49è Aplec d'Olot (7/10/2011)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Ballada (6/11/2011)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
44è Aplec de Lloret (5/1/2011)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
12è Aplec de Pasqua de Besalú (4/24/2011)   Besalú Garrotxa La Principal d'Olot
Ballada (2/20/2011)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Festa Major (2/12/2011)   Pallejà Baix Llobregat Ciutat de Girona
Ballada (9/25/2010)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
57è Aplec de Santiga (9/12/2010)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
54è Aplec de la Garriga (9/10/2010)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (7/22/2010)   Sant Genís les Fonts Rosselló Nova Germanor
Ballada (7/13/2010)   Bages Rosselló Nova Germanor
Festa Major (6/29/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (6/23/2010)   Sant Esteve del Monestir Rosselló Nova Germanor
Ballada (5/16/2010)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (5/16/2010)   Maurellàs Vallespir Nova Germanor
Ballada (5/2/2010)   Talteüll Rosselló Nova Germanor
Ballada (4/18/2010)   Canet del Rosselló Rosselló Nova Germanor
Ballada (4/11/2010)   El Voló Rosselló Nova Germanor
Ballada (4/6/2010)   Sureda Rosselló Nova Germanor
Ballada (3/28/2010)   Sant Esteve del Monestir Rosselló Nova Germanor
Ballada (1/24/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Nova Vallès
Festa Major (7/23/2009)   Lleida Segrià Triomfal
Festa major de la Bordeta (7/23/2009)   Lleida Segrià Triomfal
Ballada (7/15/2009)   Castelló d'Empúries Alt Empordà La Principal de Porqueres
6è Aplec de la Garrotxa (7/26/2008)   La Vall de Bianya Garrotxa La Nova Vallès
Aplec de Gallecs (7/20/2008)   Mollet Vallès Oriental La Nova Vallès
Ballada (4/15/2007)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
413è Doble (1/14/2007)   Riudellots de la Selva La Selva Ciutat de Girona
Ballada (11/5/2006)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Diada Sardanista (10/21/2006)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
19è Aplec de Tossa (10/8/2006)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
Concurs (10/8/2006)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Aplec de Sant Andreu (9/16/2006)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Ballada (9/11/2006)   Vallromanes Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (8/30/2006)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
5è Aplec de Santa Maria de Besora (8/26/2006)   Santa Maria de Besora Osona Ciutat de Girona
19è Aplec de Sant Hilari (8/20/2006)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Ballada (8/16/2006)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
28è Aplec de l'Aleixar (8/12/2006)   L'Aleixar Baix Camp Ciutat de Terrassa
21è Aplec de Ribes de Freser (8/6/2006)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
17è Aplec del Ripollès (7/30/2006)   Molló Ripollès Ciutat de Girona
54è Aplec de Banyoles (7/2/2006)   Banyoles Pla de l'Estany Ciutat de Girona
Ballada (11/26/2005)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (9/10/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (8/24/2005)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (8/17/2005)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada i balls vuitcentistes (8/17/2005)   Vilanova del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (8/15/2005)   Montmeló Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Concurs (7/10/2005)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ballada (7/8/2005)   Manlleu Osona Ciutat de Terrassa
Ballada (6/12/2005)   Llinars del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (4/23/2005)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (12/6/2004)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
29è Aniversari Ripollet Sardanista (11/14/2004)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Castanyada (11/1/2004)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Fires i festes (11/1/2004)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Ballada (10/30/2004)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
60è Aplec de Badalona (9/19/2004)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
51è Aplec de Santiga (9/12/2004)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (8/11/2004)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
53è Aplec de Cardedeu (6/20/2004)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
68è Aplec de Santa Perpètua (5/2/2004)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
62è Aplec de Mollet (5/1/2004)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Revetlla del sardanista (2/7/2004)   Sabadell Vallès Occidental Costa Brava
Ballada (12/14/2003)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Audició (8/17/2003)   Escaldes-Engordany Andorra Principal de Berga
4è Festa del soci (2/2/2003)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal del Llobregat
15è Aplec de Tossa (10/12/2002)   Tossa de Mar La Selva La Principal del Llobregat
40è Aplec de Sabadell (6/30/2002)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
21è Aplec del Prat de Llobregat (6/16/2002)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat La Principal de Collblanc
21è Aplec d'Arenys de Mar (4/7/2002)   Arenys de Mar Maresme Foment de la Sardana (Torroella)
37è Aplec de Bellvitge- L'Hospitalet (4/1/2002)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
21è Aplec de Cambrils (8/25/2001)   Cambrils Baix Camp Sa Palomera
Doble ballada a Girona (11/1/2000)   Girona Gironès Foment de la Sardana (Torroella)
18è Aplec de Berga (9/5/1999)   Berga Berguedà Principal de Berga
Sardanes de la Patum (6/3/1999)   Berga Berguedà Principal de Berga
Ballada Manresa (1/23/1999)   Manresa Bages Principal de Berga
Audició Sabadell (10/9/1997)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
40è Aplec de Girona (6/7/1997)   Girona Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
9è Aplec de Martorell (10/6/1996)   Martorell Baix Llobregat Juvenil de Bellpuig
34è Aplec d'Olot (7/14/1996)   Olot Garrotxa Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
17è Aplec conjunt Palau i Caldes (6/16/1996)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Costa Daurada

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.