Activitats on s'ha tocat l'obra Sardanistes de Santa Anna
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (9/14/2019)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (6/1/2019)   Rubí Vallès Occidental Marina
Ballada-La Sardana de l'any (5/12/2019)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
31è Aplec a Barcelona-Sants (4/14/2019)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Ballada (3/3/2019)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Diada Nadalenca (12/9/2018)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (11/11/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
4è Ballada-Diada del Soci (11/10/2018)   Campdevànol Ripollès La Principal d'Olot
Ballada (9/10/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (9/2/2018)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
37è Aplec a Berga (9/2/2018)   Berga Berguedà Lluïsos
Ballada (8/14/2018)   Sitges Garraf Maricel
Ballada del dia de l'associacionisme Cultural (6/3/2018)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Ballada a Berga (5/31/2018)   Berga Berguedà Maricel
Ballada (5/13/2018)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
19è Aplec a Vilassar de Dalt (3/18/2018)   Vilassar de Dalt Maresme Conjunt
29è Aplec de Vandellòs (6/3/2017)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
9è Aplec del Morell (5/28/2017)   El Morell Tarragonès Reus Jove
Sant Jordi (4/23/2017)   Riudoms Baix Camp Reus Jove
Ballada (3/25/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
49è Aplec del Remei (10/9/2016)   Flix Ribera d'Ebre Vents de Riella
Ballada (7/24/2016)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Sant Jordi (4/23/2016)   La Bisbal Baix Empordà Rossinyolets
41è Aplec de Montblanc (7/5/2015)   Montblanc Conca de Barberà Maricel
Ballada (4/19/2015)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa Major (8/29/2014)   Granollers Vallès Oriental Maricel
11è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/17/2013)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ballada (6/23/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
9è Aplec d'Òdena (1/29/2012)   Òdena Anoia La Principal del Llobregat
26è Aplec de Ribes de Freser (8/7/2011)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
Ballada (2/20/2011)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Ballada (11/14/2010)   Cornellà Baix Llobregat Reus Jove
12è Aplec de Rubí (9/25/2010)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
44è Aplec Baix Camp (9/19/2010)   Reus Baix Camp Reus Jove
38è Aplec de Peralada (8/29/2010)   Peralada Alt Empordà Reus Jove
Festa Major de Sant Magí (8/19/2010)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Festa Major (8/11/2010)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Reus Jove
Aplec de Riba-roja (7/31/2010)   Riba-roja d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
24è Aplec d'Hospitalet del'Infant (7/17/2010)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Processó i ballada (7/16/2010)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
7è Aplec de la Mussara (7/11/2010)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
38è Aplec d'Artés (7/3/2010)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (6/27/2010)   Molins de Rei Baix Llobregat Reus Jove
Ballada (6/20/2010)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Aplec de les Borges del Camp (6/19/2010)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
18è Aplec Capital del Cava (4/25/2010)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aplec del Pa (4/25/2010)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sant Jordi (4/23/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
1334è Ballada (3/27/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
461è Doble (1/17/2010)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal d'Olot
Festa de la Sardana (11/29/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
37è Aplec de Terrassa (9/20/2009)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
5è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/29/2009)   Premià de Mar Maresme Premià
16è Aplec d'Oceja (8/9/2009)   Oceja Capcir La Principal del Llobregat
39è Aplec de Portbou (8/9/2009)   Portbou Alt Empordà Foment del Montgrí
60è Aplec de Granollers (7/11/2009)   Granollers Vallès Oriental La Principal del Llobregat
23è Aplec de Nit (6/20/2009)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
Festa Major (5/1/2009)   Roda de Ter Osona Montgrins
34è Aniversari d'Amics de ls Sardana (2/22/2009)   Cassà de la Selva Gironès Foment de la Sardana (Torroella)
Ballada (11/16/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Ballada (10/26/2008)   L'Ametlla del Vallès Vallès Oriental Sabadell
34è Aplec de Malgrat (10/5/2008)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Girona
10è Aplec de Rubí (9/27/2008)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Ballada (9/20/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Ballada (9/6/2008)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Ballada (8/31/2008)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
23è Aplec de Ribes (8/3/2008)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Doble ballada (7/5/2008)   Caldes de Malavella La Selva La Principal d'Olot
7è Aplec de les Valls d'Andorra (6/28/2008)   Andorra la Vella Andorra Mediterrània
Hipercor (6/18/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (6/1/2008)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Als germans Saderra Puigferrer (5/18/2008)   Palamós Baix Empordà Sabadell
10è Aplec de Barberà (5/17/2008)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
28è Aplec d'Olesa (5/11/2008)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
Concurs (5/3/2008)   Vic Osona Sabadell
35è Aplec de Premià de Mar (4/26/2008)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Girona
51è Aplec de Girona (4/6/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Aplec de la Pobla de Montornès (3/24/2008)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Ballada (1/22/2008)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
33è Aplec de Malgrat (10/7/2007)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
19è Aplec de Bellpuig (9/9/2007)   Bellpuig Urgell Jovenívola d'Agramunt
14è Aplec d'Osseja (8/12/2007)   Oceja Capcir La Principal del Llobregat
45è Aplec de Sabadell (7/1/2007)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
3è Trobada d'aplecs de les comarques de Lleida (3/25/2007)   Bellpuig Urgell Jovenívola d'Agramunt
38è Aplec de Cornellà (6/11/2006)   Cornellà Baix Llobregat Mediterrània
Aplec de Sant Cugat (9/25/2005)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
11 setembre (9/11/2005)   Rubí Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
11 de setembre (9/11/2005)   La Llagosta Vallès Oriental Iluro (2a etapa)
11è Aplec de Torredembarra (7/30/2005)   Torredembarra Tarragonès La Principal del Llobregat
Ballada (6/29/2005)   Girona Gironès Ciutat de Girona
381è Doble ballada (1/30/2005)   Riudellots de la Selva La Selva Ciutat de Girona
17è Aplec Internacional (8/8/2004)   Graz Austria Lluïsos
Ballada (8/20/2003)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
11è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (4/27/2003)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Ballada (9/10/2002)   Reus Baix Camp Reus Jove
12è Aplec de Castelló d'Empúries (9/1/2002)   Castelló d'Empúries Alt Empordà Reus Jove
8è Aplec de Torredembarra (7/27/2002)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
38è Aplec de Sant Celoni (7/21/2002)   Sant Celoni Vallès Oriental Reus Jove
Doble ballada (7/14/2002)   Pratdip Baix Camp Reus Jove
38è Aplec de Torroella de Montgrí (7/6/2002)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Reus Jove
10è Aplec d'Amer (5/1/2002)   Amer La Selva Reus Jove
Aplec de Benissanet (4/14/2002)   Benissanet Ribera d'Ebre Reus Jove
Ballada (3/25/2001)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Festes de les Santes (7/27/2000)   Mataró Maresme Conjunt
55è Aplec de Badalona (9/19/1999)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Sardanes de Festa Major de Sants (8/28/1999)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Les Santes (7/27/1999)   Mataró Maresme Conjunt
Aplec de nit de Mataró (6/19/1999)   Mataró Maresme Lluïsos
11è Aplec de Tossa (10/11/1998)   Tossa de Mar La Selva Cadaqués
25è Aplec de Sant Jaume de Llierca (7/18/1998)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Cadaqués
6è Aplec d'Amer (5/1/1998)   Amer La Selva Cadaqués
233è Audició a Riudellots (2/15/1998)   Riudellots de la Selva La Selva Cadaqués
Sardanes a Sant Vicenç de Castellet (12/14/1997)   Sant Vicenç de Castellet Bages Mediterrània
Sardanes a Malgrat (12/8/1997)   Malgrat de Mar Maresme Mediterrània
25è Aplec de Peralada (8/31/1997)   Peralada Alt Empordà Mediterrània
8è Aplec al golf de Sant Jordi (8/2/1997)   Ametlla de Mar Baix Ebre Mediterrània
41è Aplec Parc Güell (5/11/1997)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Diada Universal (4/26/1997)   Badalona Barcelonès Marinada

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.