Activitats on s'ha tocat l'obra Ara saltarem
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada de Festa Major (8/19/2018)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Ballada (8/15/2018)   Pineda Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
45è Aplec a Móra d'Ebre (8/4/2018)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
32è Aplec "Aires Planencs" (7/14/2018)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
8è Aplec i 25 trobada de Sardanistes Adults. Saltem i Ballem (6/16/2018)   Torres de Segre Segrià Vents de Riella
Ballada (6/15/2018)   Barcelona Barcelonès Rambles
13è Ballada Festa del Soci (6/10/2018)   Ripoll Ripollès Vents de Riella
39è Aplec a Mollerussa (5/26/2018)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig Cobla
Ballada Aplecat (4/28/2018)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Ballada al Pla de La Catedral (4/2/2018)   Barcelona Barcelonès Vila d'Olesa
Ballada (11/12/2017)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
31è Aplec a la voar de la mar (7/15/2017)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Ciutat de Cornellà
Aplec de les Borges del Camp (6/17/2017)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Festa Major (6/16/2017)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
49è Aplec de Cornellà (6/11/2017)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Dia de l'associacionisme (6/4/2017)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
38è Aplec de Mollerussa (5/27/2017)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
60è Aplec de Girona (5/1/2017)   Girona Gironès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
75è Aplec de Mollet (5/1/2017)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Fires i festes de la Santa Creu (4/28/2017)   Figueres Alt Empordà Costa Brava
Ballada (4/22/2017)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
47è Aplec de Preixana (4/17/2017)   Preixana Urgell Bellpuig
Ballada (11/11/2016)   Palafrugell Baix Empordà Vila de la Jonquera
La Patum (5/26/2016)   Berga Berguedà La Principal de la Bisbal
Ballada (5/21/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
36è Aplec d'Olesa (5/8/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Sant Jordi (4/23/2016)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada i petit concert (9/27/2015)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
89è Sardanes estiu 2015 (8/1/2015)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
26è Aplec d'Ascó (7/4/2015)   Ascó Ribera d'Ebre Reus Jove
53è Aplec de la Bisbal (6/14/2015)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Festes de Sant Lluís (6/14/2015)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (4/26/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
38è Aplec de Breda (4/12/2015)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Ballada (3/1/2015)   Sabadell Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Trobada Sardanista de Tardor (12/7/2014)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola d'Agramunt
15è Aplec de Sant Andreu (9/13/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
39è Aplec de l'Escala (6/1/2014)   L'Escala Alt Empordà Ciutat de Girona
65è Aplec de Caldes de Malavella (5/11/2014)   Caldes de Malavella La Selva Reus Jove
Ballada (9/29/2013)   Sant Fost de Campsentelles Vallès Oriental Vila de Caldes
Ballada (9/15/2013)   Malgrat de Mar Maresme Vila de Caldes
Ballada (9/11/2013)   Santa Eulàlia de Ronçana Vallès Oriental Vila de Caldes
Ballada (9/9/2013)   Tordera Maresme Vila de Caldes
Ballada (9/8/2013)   Malgrat de Mar Maresme Vila de Caldes
Festa major (8/19/2013)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Ballada (8/11/2013)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Reus Jove
Ballada (8/11/2013)   Castellterçol Vallès Oriental Vila de Caldes
Ballada (7/25/2013)   Sant Martí de Centelles Osona Vila de Caldes
Ballada (7/21/2013)   Pineda Maresme Vila de Caldes
Aplec del Pla de Santa Maria (7/13/2013)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Ballada (7/6/2013)   Vilanova i la Geltrú Garraf Vila de Caldes
Ballada (6/29/2013)   Parets del Vallès Vallès Oriental Vila de Caldes
Sant Jordi (4/23/2013)   El Morell Tarragonès Reus Jove
Ballada (4/23/2013)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Vila de Caldes
Ballada (4/21/2013)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (3/17/2013)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
46è Aplec de Lleida (9/22/2012)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
11 setembre (9/11/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Rambles
25è Aplec d'Encamp (9/1/2012)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Festa Major Balàfia (8/26/2012)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
14è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (7/29/2012)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Bisbal Jove
Ballada (5/20/2012)   Barcelona Barcelonès Rambles
Diada de Sant Jordi (4/23/2012)   El Morell Tarragonès Reus Jove
Doble audició (12/18/2011)   Sils La Selva La Flama de Farners
Fires de Girona (11/1/2011)   Girona Gironès La Flama de Farners
37è Aplec de L'Hospitalet (10/23/2011)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
festa major (10/2/2011)   Barcelona Barcelonès Maricel
24è Aplec de Montgat (9/25/2011)   Montgat Maresme La Flama de Farners
Diada Nacional (9/11/2011)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Diada Nacional (9/11/2011)   Manlleu Osona Ciutat de Mataró
31è Aplec de Cambrils (8/27/2011)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
31è Aplec de Cambrils (8/27/2011)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
Ballades estiu (8/13/2011)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Ballada (7/29/2011)   Premià de Mar Maresme Premià
6è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/18/2011)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Ballada (4/17/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Ballada (1/9/2011)   Badalona Barcelonès Marinada
Fires i festes de Sant Narcís (10/30/2010)   Girona Gironès Cervianenca (2ona època)
Festa major (9/11/2010)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
Festa Major Sarrià de Ter (9/4/2010)   Sarrià de Ter Gironès Cervianenca (2ona època)
Ballada (12/13/2009)   Sils La Selva La Principal d'Olot
Ballada (12/8/2009)   Reus Baix Camp Reus Jove
43è Aplec de Lleida (9/20/2009)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
Festa Major (9/11/2009)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
11è Aplec d'Oliana (5/1/2009)   Oliana Alt Urgell Bellpuig
34è Aplec de Preixana (4/13/2009)   Preixana Urgell Bellpuig
5è Aplec d'Esplugues de Llobregat (11/2/2008)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (9/7/2008)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (8/16/2008)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Hipercor (7/9/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (6/28/2008)   Barcelona Barcelonès Premià
41è Aplec de Lleida (9/16/2007)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
Gran Nit de la Sardana (8/25/2007)   Canet de Mar Maresme Ciutat de Mataró
Ballada (4/28/2007)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Mataró
Ballada (12/26/2006)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Mataró
Fires i festes de Sant Narcís (11/5/2006)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Ballada (11/5/2006)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Mataró
409è Doble ballada (10/15/2006)   Riudellots de la Selva La Selva La Bisbal Jove
Aplec de tardor (10/15/2006)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Mataró
40è Aplec de Lleida (9/17/2006)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
12è Aplec de Cappont (6/10/2006)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
Ballada (10/16/2005)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
31è Aplec de Malgrat (10/2/2005)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (8/24/2005)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (8/13/2005)   Escaldes-Engordany Andorra Riella d'Agramunt
Ballada (7/27/2005)   Girona Gironès Ciutat de Girona
3è Aplec de la Garrotxa (7/23/2005)   La Vall de Bianya Garrotxa Ciutat de Girona
5è Aplec de Nit (7/9/2005)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aplec d'Agramunt (6/24/2005)   Agramunt Urgell Riella d'Agramunt
7è Aniversari de Terrassa Ciutat Pubilla (6/11/2005)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (12/19/2004)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Doble (12/8/2004)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Fires i festes (10/31/2004)   Girona Gironès Ciutat de Girona
30è Aplec de l'Hospitalet (10/3/2004)   L'Hospitalet Baix Llobregat Premià
Doble ballada (9/18/2004)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Festa major (9/11/2004)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
Festa Major (9/10/2004)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
17è Aplec d'Encamp (9/5/2004)   Encamp Andorra Ciutat de Girona
7è Aplec de Siurebre (9/5/2004)   Garcia Ribera d'Ebre Premià
17è Aplec de Sant Hilari (8/22/2004)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Festa major de Gràcia (8/19/2004)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Audició Girocentre (8/4/2004)   Girona Gironès Ciutat de Girona
19è Aplec de Ribes (8/1/2004)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Doble audició (7/24/2004)   Caldes de Malavella La Selva Premià
Aplec de l'Alforja (7/18/2004)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Ballada (7/16/2004)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
28è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (7/3/2004)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Jovenívola de Sabadell
50è Aplec d'Anglès (6/20/2004)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
76è Aplec d'Igualada (6/13/2004)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Aplec de la Mare de Déu de l'Alegria (4/12/2004)   Tiana Maresme Premià
27è Aplec de Breda (4/11/2004)   Breda La Selva Montgrins
Ballada (3/21/2004)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
30è Aplec de Cerdanyola (3/14/2004)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Doble ballada (2/15/2004)   Riudellots de la Selva La Selva La Bisbal Jove
Fires i festes (11/1/2003)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
47è Aplec de la Garriga (9/10/2003)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Audició (9/2/2003)   Andorra la Vella Andorra Principal de Berga
Revetlla de Sant Joan (6/23/2003)   Sant Quirze de Besora Ripollès Baix Empordà
Doble ballada (7/14/2002)   Pratdip Baix Camp Reus Jove
38è Aplec de Torroella de Montgrí (7/6/2002)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Foment de la Sardana (Torroella)
27è Aplec de l'Escala (6/2/2002)   L'Escala Alt Empordà Foment de la Sardana (Torroella)
14è Aplec de la Nou de Gaià (4/7/2002)   La Nou de Gaià Tarragonès Blanes
21è Aplec d'Arenys de Mar (4/7/2002)   Arenys de Mar Maresme Foment de la Sardana (Torroella)
Ballada (12/8/2001)   Reus Baix Camp Reus Jove
Diada del soci (10/7/2001)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
14è Aplec de Montgat (9/23/2001)   Montgat Maresme Sa Palomera
Ballada (9/8/2001)   La Llagosta Vallès Oriental Mediterrània
27è Aplec de Cerdanyola (3/11/2001)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Ballada doble festa major (9/25/2000)   Barcelona Barcelonès Rambles
34è Aplec de Lleida (9/24/2000)   Lleida Segrià Tres Turons
12è Aplec de Bellpuig (9/10/2000)   Bellpuig Urgell Tres Turons
46è Aplec d'Anglès (6/18/2000)   Anglès La Selva Cadaqués
46è Aplec d'Anglès (6/18/2000)   Anglès La Selva Cadaqués
Ballada Sabadell (6/14/2000)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Diada del soci de Badalona (1/30/2000)   Badalona Barcelonès Mediterrània
35è Aplec de Sant Celoni (7/17/1999)   Sant Celoni Vallès Oriental Cadaqués
562è Audició a Salt (7/3/1999)   Salt Gironès Nova Olot
50è Aniversari colla Sempre Catalans (4/18/1999)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
22è Aniversari del Grup Nova crida (4/10/1999)   Manresa Bages Nova Olot
Sardanes a Sant Gervasi (11/22/1998)   Barcelona Barcelonès Rambles
44è Aplec de Sant Quirze de Besora (10/4/1998)   Sant Quirze de Besora Ripollès Baix Empordà
33è Aplec de Torroella de Montgrí (7/4/1998)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Reus Jove
44è Aplec de Santa Coloma de Gramanet (5/31/1998)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
4è Diada a Sants (5/30/1998)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
5è Aplec de la Llagosta (4/19/1998)   La Llagosta Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sortida del primer sol de l'any (1/1/1998)   Llafranc Baix Empordà Baix Empordà
25è Aplec de Tarragona (8/9/1997)   Tarragona Tarragonès Ciutat de Terrassa
26è Aplec de Prades (7/13/1997)   Prades Baix Camp Juvenil Ciutat d'Igualada
16è Aplec de Valls (7/12/1997)   Valls Alt Camp Costa Daurada
61è Aplec de Santa Perpètua (5/4/1997)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
6è Aplec d'aplecs (6/9/1996)   Riudecanyes Baix Camp Pare Manyanet

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.