Activitats on s'ha tocat l'obra Amics de Sarrià
Activitat Població Comarca Cobla
11è Aplec a Castellbisbal (7/13/2019)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
Ballada (5/11/2019)   Badalona Barcelonès Marinada
Ballada (3/19/2019)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (1/13/2019)   Premià de Mar Maresme Marinada
Ballada (11/11/2018)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Ballada (11/10/2018)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Ballada (11/1/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Aplec a Rubí (10/21/2018)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Ballada (9/23/2018)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Ballada (9/16/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (8/1/2018)   Torelló Osona La Flama de Farners
15è Aplec a Vilaplana "La Mussara" (7/8/2018)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Ballada (6/22/2018)   Valls Alt Camp Reus Jove
30è Aplec a Vandellòs (6/2/2018)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
6è Aplec a l'Hospitalet (5/20/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
16è Concurs de colles (5/13/2018)   Sabadell Vallès Occidental Marinada
Ballada (7/20/2017)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Ballada d'inic d'aplec (7/15/2017)   Ripoll Ripollès Marinada
12è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/17/2017)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
5è Aplec sardanista dels Arenys (4/2/2017)   Arenys de Munt Maresme Jovenívola de Sabadell
29è Aplec de Mongat (9/25/2016)   Montgai Noguera Marinada
Ballada (9/25/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Cicle d'estiu (9/11/2016)   Calella Maresme Marinada
Festa major de Bellvitge (9/10/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Marinada
Festa major de Sant Roc (9/4/2016)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
73è Aplec de Manlleu (5/28/2016)   Manlleu Osona Mediterrània
24è Aplec del Cava (4/24/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
11 de Setembre (9/11/2015)   Amposta Montsià La Principal Rapitenca
Aplec de Banyoles (7/5/2015)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
34è Aplec del Prat (6/21/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Ballada (4/26/2015)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Ballada Dia de la Dona (3/29/2015)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ballada (9/19/2014)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
49è Aplec de Sils (4/21/2013)   Sils La Selva Mediterrània
Diumenge de Rams (3/24/2013)   Ripollet Vallès Occidental Costa Brava
Ballada (2/24/2013)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
1è Memorial Ramon Capella (2/17/2013)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Ballada (2/10/2013)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (12/9/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
37è Aplec de Sant Cugat (9/30/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
50è Aplec de la Bisbal (6/10/2012)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
76è Aplec de Santa Perpètua (5/6/2012)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
40è Aplec de Celrà (3/11/2012)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
Ballada (6/26/2011)   Barcelona Barcelonès Ressò
Ballada (6/25/2011)   Sallent Bages Lluïsos
30è Aplec d'Arenys de Mar (4/3/2011)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
12è Aplec de Vilassar de Dalt (3/20/2011)   Vilassar de Dalt Maresme Mediterrània
44è Aplec de Lleida (9/19/2010)   Lleida Segrià Jovenívola d'Agramunt
25è Aplec de Ribes (8/1/2010)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
46è Aplec de Sant Celoni (7/18/2010)   Sant Celoni Vallès Oriental Tres Vents
Ballada (7/8/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festa Major (6/26/2010)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
21è Concurs (4/18/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
38è Festival Sardanista (10/25/2009)   Granollers Vallès Oriental La Principal del Llobregat
35è Aplec de Malgrat (10/4/2009)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Aplec de Badalona (9/20/2009)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Concert (9/17/2009)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
21è Aplec de Bellpuig (9/13/2009)   Bellpuig Urgell La Principal del Llobregat
Ballada (9/11/2009)   Pallejà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (8/23/2009)   Manlleu Osona Lluïsos
7è Trobada Sardanista (11/23/2008)   Sant Feliu de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Girona
Diada Nacional (9/11/2008)   Rubí Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
21è Aplec de Sant Hilari (8/17/2008)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Hipercor (8/6/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Festa Major (7/9/2008)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (7/9/2008)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
72è Aplec de Santa Perpètua (5/4/2008)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Diada Sardanista (2/24/2008)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
432è Doble (1/13/2008)   Riudellots de la Selva La Selva Mil·lenària
31è Diada Sardanista (11/4/2007)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
33è Aplec de Malgrat (10/7/2007)   Malgrat de Mar Maresme La Principal de la Bisbal
Ballada (10/6/2007)   Sallent Bages Ciutat de Terrassa
45è Aplec de la Bisbal (6/10/2007)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
53è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/27/2007)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
24è Aplec de Tàrrega (5/13/2007)   Tàrrega Urgell La Principal de la Bisbal
30è Aplec de Breda (4/8/2007)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
24è Aplec dels Reis (1/7/2007)   Elna França Mil·lenària
11 setembre (9/11/2006)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
Ballada (7/30/2006)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
56è Concurs colles (6/11/2006)   Berga Berguedà Pirineu (Berga)
16è Trobada Sardanista comarcal del Ripollès (7/31/2005)   Toses Ripollès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
11è Aplec de Torredembarra (7/30/2005)   Torredembarra Tarragonès Ciutat de Cornellà
17è Aplec de Matadepera (7/16/2005)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (6/25/2005)   Escaldes-Engordany Andorra Riella d'Agramunt
Ballada (6/19/2005)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
10è Aplec de Molins de Rei (5/8/2005)   Molins de Rei Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (4/10/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (2/12/2005)   Esparreguera Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (10/3/2004)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
30è Aplec de l'Hospitalet (10/3/2004)   L'Hospitalet Baix Llobregat Premià
Revetlla d'aplec (10/2/2004)   Malgrat de Mar Maresme Premià
47è Aplec de Canyamars (9/12/2004)   Canyamars Vallès Oriental Premià
7è Aplec de Siurebre (9/5/2004)   Garcia Ribera d'Ebre Premià
Ballada (8/21/2004)   Escaldes-Engordany Andorra Riella d'Agramunt
Ballada (8/18/2004)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
17è Aplec Internacional (8/7/2004)   Graz Austria Riella d'Agramunt
Aplec d'Andorra la Vella (7/17/2004)   Andorra la Vella Andorra Ressò
55è Aplec de Granollers (7/10/2004)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Mataró
Doble (7/3/2004)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aplec de la Mare de Déu de l'Alegria (4/12/2004)   Tiana Maresme Premià
Ballada (1/18/2004)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Mataró
Aplec de Constantí (9/28/2003)   Constantí Tarragonès Ciutat de Terrassa
Festa Major (8/31/2003)   Piera Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ballada (7/26/2003)   Berga Berguedà Ciutat de Terrassa
Ballada (7/25/2003)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
15è Aplec de Matadepera (7/19/2003)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/13/2003)   Calella Maresme Ciutat de Terrassa
Ballada tarda i doble a la nit (7/12/2003)   Andorra Andorra Riella d'Agramunt
Festa Major (6/27/2003)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
75è Aplec d'Igualada (6/8/2003)   Igualada Anoia Ressò
14è Aplec de Polinyà (5/18/2003)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
Aplec (4/21/2003)   Folgueroles Osona Ciutat de Terrassa
Ballada (2/16/2003)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (9/10/2002)   Vallirana Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada Festa Major (9/2/2002)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Aplec de Cambrils (8/24/2002)   Cambrils Baix Camp Ciutat de Terrassa
Festa Major del carrer Sant Jaume. Ballada (7/28/2002)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
10è Aplec de Vilanova i la Geltrú (7/27/2002)   Vilanova i la Geltrú Garraf Ciutat de Cornellà
Doble audició (5/19/2002)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Concert (4/21/2002)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
15è Aplec de Sant Boi (3/17/2002)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (3/3/2002)   El Masnou Maresme Ciutat de Cornellà
Ballada (2/3/2002)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
ballada (1/20/2002)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
ballada (1/19/2002)   Cunit Baix Penedès Ciutat de Cornellà
Sardanes (11/4/2001)   Barcelona Barcelonès Marinada
Festa major Sants (8/25/2001)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
7è Aplec de Barcelona- Catedral (6/9/2001)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada a Terrassa (12/16/2000)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Aplec de Tardor (11/26/2000)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Festa de tardor (11/12/2000)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
26è Aplec de Malgrat (10/1/2000)   Malgrat de Mar Maresme Selvatana
34è Aplec de Lleida (9/24/2000)   Lleida Segrià Tres Turons
43è Aplec de Canyamars (9/10/2000)   Canyamars Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada Matadepera (8/28/2000)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
38è Aplec de la Bisbal (6/11/2000)   La Bisbal Baix Empordà Escola comarcal de cobla Conrad Saló
Aplec de Perpinyà ( de la Fraternitat) (5/27/2000)   Perpinyà Rosselló Mil·lenària
11è Aplec de Polinyà (5/21/2000)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
58è Aplec de Mollet (5/1/2000)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
276è Ballada triple a Riudellots (1/30/2000)   Riudellots de la Selva La Selva Mil·lenària
Audició Sabadell (11/14/1999)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Sardanes de festa major a Sitges (8/24/1999)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Audició Matadepera (8/11/1999)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
Sardanes de la Patum (6/6/1999)   Berga Berguedà Principal de Berga
Audició Sabadell (2/28/1999)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Diada del soci (2/21/1999)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
45è Aplec de Ripoll (7/19/1998)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
25è Aplec de Sant Jaume de Llierca (7/18/1998)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Ciutat de Girona
43è Aplec de Santa Coloma de Gramanet (5/25/1997)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
61è Aplec de Santa Perpètua (5/4/1997)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.