Activitats on s'ha tocat l'obra Fruint de l'amistat
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (1/15/2023)   Badalona Barcelonès Marinada
1è Aplec d'Artesa de Segre (12/11/2022)   Artesa de Segre Noguera La Principal del Llobregat
19è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/20/2022)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ballada (10/29/2022)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
78è Aplec de Badalona (9/18/2022)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Festes del Tura (9/10/2022)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
64è Aplec de Muntanya a Canyamars (9/10/2022)   Canyamars Vallès Oriental Cervianenca (2ona època)
Festa Major (9/1/2022)   Centelles Osona Jovenívola de Sabadell
36è Aplec de Mataró (6/18/2022)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
24è Aplec a Barberà del Vallès (5/21/2022)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Conjunt
54è Aplec de Lloret de Mar (5/1/2022)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
37è Aplec de Sardanes al Montsià (4/3/2022)   Sant Carles de la Ràpita Montsià La Principal Rapitenca
Ballada-Diada del Soci (2/27/2022)   La Bisbal Baix Empordà La Principal del Llobregat
Ballada (1/23/2022)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Ballada (1/9/2022)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
40è Aplec a Berga (9/5/2021)   Berga Berguedà Marinada
35è Aplec de Ribes de Freser (8/1/2021)   Ribes de Freser Ripollès Marinada
Concert (7/18/2021)   Calella Maresme Marinada
Concert (5/11/2021)   Badalona Barcelonès Marinada
Concert (8/26/2020)   L'Escala Alt Empordà Cervianenca (2ona època)
16è Aplec a Esplugues (11/3/2019)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (10/12/2019)   Tossa de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Ballada (8/29/2019)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
23è Aplec a Organyà (8/10/2019)   Organyà Alt Urgell Bellpuig Cobla
93è Sardanes a la fresca (6/29/2019)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
68è Aplec a Tolosa de Llenguadoc (6/16/2019)   Tolosa del Llenguadoc Catalunya Nord Conjunt
33è Aplec de nit a Mataró (6/15/2019)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
83è Aplec Santa Perpètua de Mogoda (5/5/2019)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (4/21/2019)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
47è Aplec al Masnou (3/31/2019)   El Masnou Maresme La Principal del Llobregat
Ballada (1/27/2019)   Parets del Vallès Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Ballada (12/16/2018)   Badalona Barcelonès Marinada
43è Aplec a Sant Cugat (9/30/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Conjunt
Ballada (3/11/2018)   Alfés Segrià Mitjans mecànics
Sardanes a la fresca (7/15/2017)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
14è Aplec de Cubelles (7/8/2017)   Cubelles Garraf Mediterrània
43è Aplec de Montblanc (7/2/2017)   Montblanc Conca de Barberà Maricel
16è Festa Aplec (6/24/2017)   Andorra la Vella Andorra Mediterrània
Aplec de Caldes de Montbui (6/11/2017)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Mediterrània
Ballada (5/27/2017)   Martorell Baix Llobregat Marinada
61è Aplec de la sardana de Gràcia (5/14/2017)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
28è Aplec de Polinyà (5/13/2017)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (12/18/2016)   Cornellà Baix Llobregat Maricel
Ballada (9/5/2016)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Lluïsos Cobla
Ballada (7/5/2016)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Girona
55è Concurs de colles (6/19/2016)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
37è Aplec Conjunt Caldes-Palau (6/12/2016)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Marinada
42è Aplec de Cerdanyola (3/13/2016)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Diada Sardanista (2/28/2016)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Diada del Soci (11/22/2015)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Ciutat de Girona
44è Aplec de Súria (10/11/2015)   Súria Bages Jovenívola de Sabadell
Ballada (9/10/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Festa Major Sabadell (9/6/2015)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (8/7/2015)   Figueres Alt Empordà Ciutat de Girona
Ballada (7/5/2015)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
66è Aplec de Caldes (5/10/2015)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
62è Aplec de Banyoles (7/6/2014)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
13è Festa Aplec Andorra (6/28/2014)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Revetlla d'aplec (5/3/2014)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (2/2/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Festa de la Sardana (12/1/2013)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (9/9/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (8/8/2013)   Vilassar de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
61è Aplec de Banyoles (7/7/2013)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Ballada (6/15/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (6/1/2013)   Sallent Bages Ciutat de Terrassa
Doble ballada (12/16/2012)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Doble ballada (12/2/2012)   El Masnou Maresme Conjunt
40è Aplec de Terrassa (9/16/2012)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
11 de setembre (9/11/2012)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Catània
Festa Major (9/3/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
13è Aplec de Perpinyà (6/24/2012)   Perpinyà Rosselló Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
33è Aplec conjunt Caldes-Palau (6/10/2012)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Mediterrània
Doble ballada (11/27/2011)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Ciutat de Girona
Sant Martirià (10/23/2011)   Banyoles Pla de l'Estany Ciutat de Girona
24è Aplec de Tossa (10/9/2011)   Tossa de Mar La Selva La Principal del Llobregat
167è Aplec de Sant Maurici (9/22/2011)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
13è Aplec de Bellpuig (9/10/2011)   Bellpuig Urgell Montgrins
Festa Major (9/10/2011)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
26è Aplec de Ribes de Freser (8/7/2011)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
49è Aplec d'Olot (7/10/2011)   Olot Garrotxa Ciutat de Girona
7è Aplec de Sant Esteve Sesrovires (7/3/2011)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat Montgrins
14è Aplec de Mataró (7/3/2011)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
39è Aplec d'Artés (7/2/2011)   Artés Bages Marinada
Festa Major (6/28/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
57è Aplec d'Anglès (6/19/2011)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
49è Aplec de la Bisbal (6/12/2011)   La Bisbal Baix Empordà Conjunt
84è Aplec de Calella (6/5/2011)   Calella Maresme Conjunt
Congrés de la Flama de Sant Joan 2011 (6/4/2011)   El Voló Rosselló Montgrins
32è Aplec de Mollerussa (5/28/2011)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
23è Aplec de l'Eixample (5/22/2011)   Barcelona Barcelonès Marinada
62è Aplec de Caldes de Malavella (5/8/2011)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
39è Aplec de Tarragona (5/8/2011)   Tarragona Tarragonès Conjunt
75è Aplec de Santa Perpètua (5/1/2011)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
Concert de Primavera (4/24/2011)   Palamós Baix Empordà Montgrins
Aplec de Manresa (4/16/2011)   Manresa Bages Marinada
12è Aplec de Vilassar de Dalt (3/20/2011)   Vilassar de Dalt Maresme Conjunt
39è Aplec de Celrà (3/13/2011)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
728è Ballada doble (2/6/2011)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Castanyada (10/30/2010)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Lloret (6/26/2010)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
74è Preludi d'aplec (5/1/2010)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
Ballada (3/14/2010)   Rubí Vallès Occidental Marinada
30è Aplec de Navarcles (2/14/2010)   Navarcles Bages Marinada
Sant Martirià (10/25/2009)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
Festa Major (9/11/2009)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
24è Aplec de Ribes (8/2/2009)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
83è Sardanes (6/13/2009)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
34è Aplec de l'Hospitalet (10/19/2008)   L'Hospitalet Baix Llobregat Marinada
31è Aplec de Breda (4/13/2008)   Breda La Selva Montgrins
27è Aplec d'Arenys de Mar (4/6/2008)   Arenys de Mar Maresme Montgrins
35è Aplec de Terrassa (9/16/2007)   Terrassa Vallès Occidental Bellpuig
40è Aplec de Lloret (5/6/2007)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
35è Aplec del Masnou (3/25/2007)   El Masnou Maresme Marinada
27è Aplec de Navarcles (2/11/2007)   Navarcles Bages Marinada
38è Aplec de les Roquetes (10/15/2006)   Barcelona Barcelonès Conjunt
39è Aplec de Ripollet (9/3/2006)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (8/18/2006)   Tordera Maresme Sabadell
Ballada (7/23/2006)   Santa Eulàlia de Ronçana Vallès Oriental Sabadell
5è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/22/2006)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Festa Major Can Feu (7/9/2006)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
34è Aplec d'Artés (7/1/2006)   Artés Bages Marinada
Ballada (6/17/2006)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
19è Aplec de Sants (4/9/2006)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Aplec de Sant Boi (3/19/2006)   Sant Boi de Llobregat Baix Llobregat Sabadell
19è Aplec de Sant Boi (3/19/2006)   Sant Boi de Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Ballada (11/20/2005)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Ballada (10/16/2005)   Sant Quirze del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Ballada (3/5/2005)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
11è Aniversari Grup Tamborí (11/6/2004)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
37è Aplec de Ripollet (9/5/2004)   Ripollet Vallès Occidental Bellpuig Cobla
Ballada (8/18/2004)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sardanes a la Fresca. Martirià Font (7/28/2004)   Tiana Maresme La Principal del Llobregat
51è Aplec de Ripoll (7/18/2004)   Ripoll Ripollès Bellpuig Cobla
42è Aplec d'Olot (7/11/2004)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Dia de la Sardana (6/20/2004)   Escaldes-Engordany Andorra Bellpuig Cobla
Doble ballada (2/15/2004)   Riudellots de la Selva La Selva Marinada
24è Aplec de Navarcles (2/8/2004)   Navarcles Bages Lluïsos Cobla
Aplec de tardor (11/30/2003)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
16è Aplec de Tossa (10/12/2003)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
2è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/26/2003)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Festa Major Sant Martirià (10/21/2002)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
36è Aplec de Lleida (9/22/2002)   Lleida Segrià Reus Jove
36è Aplec Baix Camp (Reus) (9/15/2002)   Reus Baix Camp Reus Jove
12è Aplec de Castelló d'Empúries (9/1/2002)   Castelló d'Empúries Alt Empordà Reus Jove
Festa Major (8/18/2002)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Aplec de l'Ametlla de Mar (8/3/2002)   Ametlla de Mar Baix Ebre Reus Jove
Ballada (7/29/2002)   Reus Baix Camp Reus Jove
Ballada (7/28/2002)   Reus Baix Camp Reus Jove
8è Aplec de Torredembarra (7/27/2002)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
40è Aplec de Sabadell (6/30/2002)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aplec de Móra d'Ebre (5/26/2002)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
10è Aplec d'Amer (5/1/2002)   Amer La Selva Reus Jove
Aplec de Benissanet (4/14/2002)   Benissanet Ribera d'Ebre Reus Jove
20è Aplec de Manresa (3/17/2002)   Manresa Bages Reus Jove
39è Aplec de la Bisbal (6/10/2001)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
74è Aplec de Calella (6/3/2001)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
47è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/27/2001)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
24è Aplec de Breda (4/8/2001)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
20è Aplec d'Arenys de Mar (4/1/2001)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Doble a Sant Quirze (12/6/2000)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Bisbal Jove
291è Doble a Riudellots (12/3/2000)   Riudellots de la Selva La Selva La Bisbal Jove
592è Castanyada (11/5/2000)   Salt Gironès La Bisbal Jove
32è Aplec de Barcelona - Les Roquetes (10/15/2000)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Ballada Matadepera (7/5/2000)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
15è Aplec de Viladecavalls (7/1/2000)   Viladecavalls Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aniversari Sabadell Sardanista (3/19/2000)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
12è Aplec de Tossa (10/10/1999)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
32è Aplec de Ripollet (9/5/1999)   Ripollet Vallès Occidental Juvenil de Bellpuig
Audició a Salt (9/5/1999)   Salt Gironès Laietana (Barcelona)
21è Aplec de Martorelles (9/4/1999)   Martorelles Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
565è Doble audició a Salt (7/16/1999)   Salt Gironès Sa Palomera
2è Diada cobles jovenils (12/20/1998)   Riudellots de la Selva La Selva Juvenil d'Olesa
36è Aplec de La Bisbal (6/14/1998)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Revetlla del sardanista (2/7/1998)   Sabadell Vallès Occidental Costa Brava
22è Aniversari Ripollet Sardanista (11/23/1997)   Ripollet Vallès Occidental Juvenil de Bellpuig
30è Aplec de Ripollet (9/7/1997)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
10è Aplec de Matadepera (7/19/1997)   Matadepera Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa Major Rubí (6/24/1997)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
5è Aplec de Sant Andreu de la Barca (6/1/1997)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
47è Aplec de Granollers (7/13/1996)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
54è Aplec de Mollet (5/1/1996)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.