Activitats on s'ha tocat l'obra La colla dels tretze
Activitat Població Comarca Cobla
23è Aplec (9/17/2022)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Ballada (8/21/2022)   Besalú Garrotxa Rossinyolets
Sardanes a la fresca (8/19/2022)   Santa Eulàlia de Ronçana Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Festa Major (8/15/2022)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/28/2022)   Vilanova de la Muga Alt Empordà Rossinyolets
69è Aplec de Ripoll (7/17/2022)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
27è Aplec del Romesco (7/16/2022)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Girona
Ballada (6/30/2022)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
Ballada (6/26/2022)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (6/26/2022)   Blanes La Selva Vila d'Olesa
59è Aplec de Sabadell (6/19/2022)   Sabadell Vallès Occidental Conjunt
Ballada (5/29/2022)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Vila d'Olesa
13è Diada Amics de la Sardana de l'Alt Urgell (5/28/2022)   Organyà Alt Urgell Ciutat de Girona
Ballada (5/22/2022)   Barcelona Barcelonès Vila d'Olesa
Ballada (4/27/2022)   Sant Julià de Vilatorta Osona Ciutat de Girona
Ballada (11/1/2021)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Vila d'Olesa
Concert (8/18/2021)   Castelló d'Empúries Alt Empordà Rossinyolets
Ballada (8/15/2021)   Agramunt Urgell Vents de Riella
797è Ballada (12/6/2019)   Salt Gironès Rossinyolets
52è Aplec a Flix (10/13/2019)   Flix Ribera d'Ebre Vents de Riella
53è Aplec a Lleida (9/21/2019)   Lleida Segrià Conjunt
Concert i ballada (8/31/2019)   Encamp Andorra La Flama de Farners
575è Ballada (7/26/2019)   Tordera Maresme Sabadell
Ballada (6/2/2019)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
29è Ballada-Trobada Intercomarcal Escolar (5/4/2019)   Bellpuig Urgell Lo Castell
77è Aplec a Mollet del Vallès (5/1/2019)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Ballada (4/14/2019)   Premià de Mar Maresme Sabadell
21è Ballada-Trobada Sardanista (4/7/2019)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Lo Castell
Ballada (3/17/2019)   Barcelona Barcelonès Sabadell
56è Aplec de Sabadell (6/17/2018)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/31/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Sant Jordi (4/23/2017)   Cubelles Garraf Maricel
Ballada (11/6/2016)   Besalú Garrotxa La Principal de Porqueres
Festa Major de l'Esquerra de l'Eixample (10/2/2016)   Barcelona Barcelonès Maricel
ballada (10/4/2015)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Festa major (9/13/2015)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Vila d'Olesa
6è Aplec de Sant Llorenç (8/8/2015)   El Pont d'Armentera Alt Camp Maricel
53è Aplec de Sabadell (6/28/2015)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (5/10/2015)   Sant Pere de Ribes Garraf Maricel
73è Aplec de Mollet (5/1/2015)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
38è Aplec de Breda (4/12/2015)   Breda La Selva Vila d'Olesa
Ballada (3/8/2015)   Barcelona Barcelonès Maricel
Aniversari Colla Sabadell (2/8/2015)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (12/14/2014)   Cornellà Baix Llobregat Maricel
21è Aniversari Grup Tamborí (11/9/2014)   Sant Pere de Ribes Garraf Maricel
38è Diada Sardanista (11/2/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
34è Aplec d'Olesa (5/11/2014)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Aplec de Bellpuig (9/15/2013)   Bellpuig Urgell AMOGA
Ballada (2/10/2013)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Castanyada (11/1/2012)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Trobada de colles veteranes (10/28/2012)   El Vendrell Baix Penedès Sabadell
Festa major (9/30/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
11è Aplec de Santa Maria de Besora (8/25/2012)   Santa Maria de Besora Osona Bellpuig
Ballada (7/22/2012)   Castelldefels Baix Llobregat Baix Llobregat
10è Trobada sardanista al parc de Torreblanca (11/27/2011)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Sabadell
Diada del soci (10/2/2011)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ballada (8/12/2011)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Sardanes a Matadepera (8/3/2011)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
58è Aplec de Ripoll (7/17/2011)   Ripoll Ripollès Marinada
3è Aplec de Castellbisbal (7/9/2011)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Ballada (6/19/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
13è Aplec de Campdevànol (6/18/2011)   Campdevànol Ripollès Rossinyolets
6è Sabadell Festa i Tradició (6/17/2011)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
69è Aplec de Mollet (5/22/2011)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Ballada (5/15/2011)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (2/26/2011)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (2/13/2011)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Ballada (11/28/2010)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (10/3/2010)   Cubelles Garraf Reus Jove
Diada Nacional (9/11/2010)   El Catllar Tarragonès Reus Jove
Festa major (9/8/2010)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
13è Aplec de Siurebre (9/5/2010)   Garcia Ribera d'Ebre Reus Jove
30è Aplec de Cambrils (8/28/2010)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Festa Major (8/11/2010)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Reus Jove
Aplec de Riba-roja (7/31/2010)   Riba-roja d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Ballada (7/24/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Ballada (7/24/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Ballada (7/18/2010)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
24è Aplec d'Hospitalet del'Infant (7/17/2010)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
7è Aplec de la Mussara (7/11/2010)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Ballada (7/9/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Ballada (7/4/2010)   Agramunt Urgell Reus Jove
Ballada (6/27/2010)   Molins de Rei Baix Llobregat Reus Jove
Ballada (6/25/2010)   Reus Baix Camp Reus Jove
Aplec de les Borges del Camp (6/19/2010)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Aplec d'Altafulla (6/13/2010)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
Aplec de Móra d'Ebre (5/23/2010)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
21è Aplec de Polinyà (5/16/2010)   Polinyà Vallès Occidental Reus Jove
Ballada (5/15/2010)   Cunit Baix Penedès Reus Jove
Aplec de Tarragona (5/2/2010)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Aplec de Maspujols (5/1/2010)   Maspujols Baix Camp Reus Jove
22è Aplec Gran Jardí (3/21/2010)   La Nou de Gaià Tarragonès Reus Jove
Ballada (10/31/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
56è Aplec de Santiga (9/13/2009)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sardanes a la fresca (7/29/2009)   Tiana Maresme Marinada
Ballada (6/24/2009)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
26è Aplec de Tàrrega (5/17/2009)   Tàrrega Urgell Tàrrega (1era època)
21è Aplec de l'Eixample (4/25/2009)   Barcelona Barcelonès Marinada
Ballada (2/8/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Ballada (2/8/2009)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Diada de Catalunya (9/10/2008)   Martorell Baix Llobregat La Principal de Terrassa
31è Aplec de Castellar del Vallès (3/2/2008)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Diada del soci (12/17/2006)   Sils La Selva Baix Empordà
52è Aplec de Sant Quirze de Besora (10/1/2006)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
26è Aplec de Cambrils (8/26/2006)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Ballada (8/6/2006)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (6/26/2006)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
31è Aplec de les Borges del Camp (6/17/2006)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Aplec d'Aldover (6/11/2006)   Aldover Baix Ebre Reus Jove
Aplec de Bràfim (6/4/2006)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
17è Aplec de Polinyà (5/21/2006)   Polinyà Vallès Occidental Reus Jove
Ballada (2/19/2006)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Ballada (7/9/2005)   Escaldes-Engordany Andorra Thermalenca
Ballada (7/6/2005)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
53è Aplec de Banyoles (7/3/2005)   Banyoles Pla de l'Estany Ciutat de Cornellà
Ballada doble (6/26/2005)   Ripoll Ripollès La Principal de Porqueres
Diada de Sant Jordi (4/23/2005)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
24è Aplec d'Arenys de Mar (4/3/2005)   Arenys de Mar Maresme Foment de la Sardana (Torroella)
Ballada (2/13/2005)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Fires i festes (10/29/2004)   Girona Gironès Baix Empordà
Ballada (10/10/2004)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
38è Aplec Baix Camp (9/19/2004)   Reus Baix Camp Thermalenca
Caramelles (4/11/2004)   Sant Julià de Lòria Andorra Thermalenca
4è Aplec de Moià (8/3/2003)   Moià Bages Marinada
Audició (7/22/2003)   Andorra la Vella Andorra Jovenívola d'Agramunt
14è Trobada Comarcal Sardanista del Ripollès (6/29/2003)   Ripoll Ripollès Ciutat d'Igualada
75è Aplec d'Igualada (6/8/2003)   Igualada Anoia Onze de Setembre
11 setembre (9/11/2002)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
13è Aplec de Polinyà (5/19/2002)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
10è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (4/28/2002)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
30è Aplec el Masnou (3/24/2002)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Doble matí i tarda (12/8/2001)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
27è Aplec de l'Hospitalet (10/21/2001)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò dels Dansaires de Penedès
Festa major Sants (8/25/2001)   Barcelona Barcelonès La Principal de Collblanc
73è Aplec d'Igualada (6/10/2001)   Igualada Anoia Ressò dels Dansaires de Penedès
Cloenda curset ensentament (5/12/2001)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò dels Dansaires de Penedès
34è Aplec de Lleida (9/24/2000)   Lleida Segrià Jovenívola d'Agramunt
25è Aplec de Sant Cugat (9/24/2000)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal de Terrassa
5è Aplec d'Odello- Font Romeu (7/30/2000)   Odelló- Vià Cerdanya Desconeguda
58è Aplec de Mollet (5/1/2000)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
6è Aplec de Torredembarra (3/26/2000)   Torredembarra Tarragonès Ciutat de Cornellà
23è Aplec de Castellar (3/5/2000)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
20è Aplec de la Candelera a Cabestany (2/6/2000)   Cabestany Catalunya Nord Desconeguda
Ballada a Sabadell (1/2/2000)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Audició Matadepera (8/28/1999)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Aniversari colles Sabadell Sardanista (4/18/1999)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
47è Aplec de Cardedeu (6/21/1998)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Audició Sabadell (4/23/1998)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada de Sardanes (3/21/1998)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Diada sardanista (2/22/1998)   Ripollet Vallès Occidental Blanes
14è Diada sardanista (9/21/1997)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Calella
7è Aplec de Colldejou (8/15/1997)   Colldejou Baix Camp Reus
26è Aplec de Prades (7/13/1997)   Prades Baix Camp Juvenil Ciutat d'Igualada
12è Festa Sardanista de Viladecavalls (7/5/1997)   Viladecavalls Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
35è Aplec de Sabadell (6/29/1997)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
20è Aplec de Castellar del Vallès (3/2/1997)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Revetlla sardanista (2/15/1997)   Sabadell Vallès Occidental Blanes
40è Aplec de la Garriga (9/15/1996)   La Garriga Vallès Oriental Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
9è Aplec de Matadepera (7/20/1996)   Matadepera Vallès Occidental Mediterrània
23è Aplec de Llierca (7/20/1996)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.